Anna i Robert Lewandowscy zostaną rodzicami?
East News/Instagram

Anna i Robert Lewandowscy zostaną rodzicami?! Czyżby piękna para zdecydowała się na powiększenie rodziny? Tak przynajmniej sugeruje Super Express. Tabloid pokazał zdjęcie pięknej trenerki z nieco zaokrąglonym brzuszkiem (zobacz: Anna Lewandowska z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem! Zobaczcie te ZDJĘCIA) i od razu pojawiło się pytanie, czy żona żona piłkarza spodziewa się dziecka?! Atmosferę uspokaja dietetyczka Aleksandra Łabędź, która w rozmowie z SE przyznaje, że nawet u tak wysportowanej osoby jak Anna Lewandowska może pojawić się delikatnie wzdęty brzuch.

Nawet osoba bardzo wysportowana może zmagać się ze wzdętym brzuchem, to zależy od produktów, które spożywamy. Bardzo często wzdęcie pojawia się po produktach zawierających gluten, jak również u osób, które mają problemy z tolerancją laktozy - oceniła Aleksandra Łabędź.

Zdjęcie Anny Lewandowskiej ocenił również projektant Piotr Krajewski.

Dziwi mnie, że tak wysportowana kobieta jak Ania Lewandowska musi zmagać się z oponką. Chociaż kto wie, kobiety, które są w ciąży, często taki brzuch uwydatniają. Więc albo Ania cieszy się nowym stanem, albo zjadła łyżkę zupy z ciecierzycy za dużo.

Tabloid zauważa jednak, że Anna Lewandowska słynie z zamiłowania do zdrowego odżywiania, więc z pewnością eliminuje ze swojej diety produkty, które nie służą jej zdrowiu.

 

Myślicie, że już wkrótce usłyszymy radosną informacje o błogosławionym stanie Anny Lewandowskiej? Zaledwie kilka miesięcy temu, żona Roberta Lewandowskiego w rozmowie z SE przyznała, że chce zostać mamą.

Gdy pokazałam mamie zdjęcie Roberta, ta powiedziała mi, żebym zadała sobie pytanie, czy chciałabym, żeby został ojcem moich dzieci. To ważna rada dla kobiety, bo chcemy mieć dzieci jak każde małżeństwo.

Zobacz także: Ćwiczenia dla ciężarnych. Jak ćwiczyć w ciąży?

 

Anna Lewandowska zostanie mamą?

Anna Lewandowska będzie miała dziecko

Anna Lewandowska na rowerze za 1949 złotych
Instagram

 

Ania i Robert zostaną rodzicami?

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
instagram