Anna i Klara Lewandowskie
Instagram

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z Klarą, a potem długo musiała się z niego tłumaczyć fankom

Anna i Klara Lewandowskie
Instagram

 

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie z córką i znów jej się dostało! Wpis sportsmenki na Instagramie komentują "najmądrzejsze matki", a Lewandowska musi się tłumaczyć. 

 

fot: Instagram

 

O co poszło? "Instamatki" zarzucają Ani, że za ciepło ubrała córkę - a sama jest w bluzce na ramiączkach! Klara Lewandowska ma rajstopki, bluzę, czapkę, a według internautek nie tak powinno być ubrane dziecko w czasie upałów. 

Mając tyle bagaży, plecaki, walizki, zabawki małej, fotelik - można się ugotować. Jeszcze jakieś pytania Państwo macie? - broni się Anna Lewandowska, którą szybko w obronę wzięły niektóre internautki.

Codziennie zaprowadzam dzieci do przedszkola i ubieram je podobnie, bo rano jest chłodno, a sama biegnę na krótkim rękawku, bo nim sie z domu wybierzemy w trójkę to jest mi gorąco.

Dziewczyny uspokójcie się już. W Monachium rano było 10 stopni - czytamy pod wpisem Anny Lewandowskiej. 

 

Zobacz: Hejt na Annę Lewandowską za przepis na jaglankę! "Mnie nie stać na większość tych produktów"

 


To nie jedyny temat, który nurtuje fanów sportsmenki. Anna Lewandowska ukrywa twarz Klary i znaleźli się złośliwi, którzy twierdzą, że nie zrobi tego za darmo!

 

(...) Do czasu ich sesji rodzinnej w jakiejś gazecie. Pewnie czeka tylko która zaproponuje im fajną stawkę - twierdzą hejterzy.

 

Teksty, że czekasz na dobra ofertę z jakiejś gazety? Kurde. Co to za hipokryzja? 3/4 kraju wystąpiłoby z rodzina w reklamie parówek jakby dali za to 1000 zł - odpowiada obrończyni Anny Lewandowskiej. 

 

Zobacz też: Dużo zdjęć z pierwszych, bajecznych urodzin Klary Lewandowskiej!

 

Anna Lewandowska często publikuje zdjęcia z Klarą

Anna Lewandowska na urodzinach Klary
Instagram

 

Klara Lewandowska jest oczkiem w głowie sławnych rodziców

v

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47