Anna Lewandowska zdradza swoje plany
ONS

Anna Lewandowska to niewątpliwie kobieta sukcesu, której udało się wyjść z cienia sławnego męża, Roberta Lewandowskiego. Sportsmenka odnosi duże sukcesy nie tylko w kraju, ale również na arenie międzynarodowej. Ostatnio wydała nawet swoją pierwszą książkę "Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską". Zobacz: Pierwsza recenzja książki Lewandowskiej. Ania podziękowała celebrytce

Niewątpliwie Lewandowska włożyła dużo ciężkiej pracy, aby być  w tym miejscu, gdzie znajduje się teraz. Niedawno wróciła także z Genewy, gdzie zdobyła brązowy medal na mistrzostwach świata w karate. Mimo licznych sukcesów Lewandowska nie zwalnia tempa. W najnowszym numerze magazynu "Party" żona Roberta Lewandowskiego zdradziła, jakie ma plany na najbliższy okres:

Jestem trenerem personalnym i chcę się w tej dziedzinie rozwijać. Byłam w Stanach na konwencji fitness, a wkrótce jadę na podobne do Monachium i Londynu. Aby podnieść kwalifikacje zaczynam też nowe studia.

Najbliżsi cieszą się z sukcesów młodego małżeństwa, ale również z niecierpliwością czekają na pierwszego potomka pary. Mama piłkarza, Iwona Lewandowska nie ukrywa, że marzy już o wnuczku:

Czekam na wnuki. Daję im rok, dwa.

Będzie mały sportowiec?

Zobacz: Lewandowska ociepla wizerunek: Moje życie nie jest bajkąLewandowska na premierze swojej książki: