Anna Lewandowska zdradza swoje plany
ONS

Lewandowska nie zwalnia tempa. Teściowa planuje dziecko za nią

Anna Lewandowska zdradza swoje plany
ONS

Anna Lewandowska to niewątpliwie kobieta sukcesu, której udało się wyjść z cienia sławnego męża, Roberta Lewandowskiego. Sportsmenka odnosi duże sukcesy nie tylko w kraju, ale również na arenie międzynarodowej. Ostatnio wydała nawet swoją pierwszą książkę "Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską". Zobacz: Pierwsza recenzja książki Lewandowskiej. Ania podziękowała celebrytce

Niewątpliwie Lewandowska włożyła dużo ciężkiej pracy, aby być  w tym miejscu, gdzie znajduje się teraz. Niedawno wróciła także z Genewy, gdzie zdobyła brązowy medal na mistrzostwach świata w karate. Mimo licznych sukcesów Lewandowska nie zwalnia tempa. W najnowszym numerze magazynu "Party" żona Roberta Lewandowskiego zdradziła, jakie ma plany na najbliższy okres:

Jestem trenerem personalnym i chcę się w tej dziedzinie rozwijać. Byłam w Stanach na konwencji fitness, a wkrótce jadę na podobne do Monachium i Londynu. Aby podnieść kwalifikacje zaczynam też nowe studia.

Najbliżsi cieszą się z sukcesów młodego małżeństwa, ale również z niecierpliwością czekają na pierwszego potomka pary. Mama piłkarza, Iwona Lewandowska nie ukrywa, że marzy już o wnuczku:

Czekam na wnuki. Daję im rok, dwa.

Będzie mały sportowiec?

Zobacz: Lewandowska ociepla wizerunek: Moje życie nie jest bajkąŻyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską. Nowa książka Anny Lewandowskiej

Lewandowska na premierze swojej książki:

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22