Anna Lewandowska
1/5

 

Jej Instagram to skarbnica wiedzy na temat jej życia prywatnego. To tam motywuje Polki do ćwiczeń, tam zarabia niemałe pieniądze za sponsorowane wpisy, tam chwali się swoim idealnym życiem z córeczką oraz mężem milionerem i tam pokazuje fankom jak ubrać się stylowo i nie zawsze drogo. Lubi łączyć drogie dodatki, z tańszymi rzeczami, co musimy przyznać wychodzi jej bardzo dobrze! Czym tym razem zachwyciła? 

 

Anna Lewandowska w letniej, białej sukience!

Ostatnie dni były dla trenerki bardzo pracowite. Musiała zorganizować z Robertem urodziny, na których pojawiło się nie tylko sporo ich prywatnych znajomych, ale także polskich celebrytów i znanych sportowców. Po zdjęciach jakie dotarły do mediów, widać ewidentnie, że impreza była przednia, a goście bawili się fantastycznie!

Ania miała więc prawdopodobnie wiele spraw do załatwiania, w związku z czym zarzuciła na siebie stylową, letnią sukienkę, sandałki dla wygody, okulary i zaprezentowała kolejną udaną stylizację. Jest to kobieca propozycja na ciepłe dni - idealna na spacery, zakupy, czy wypad za miasto. 

 

Fanki jak zwykle nie kryły zachwycenia:

Ajj mega slicznie 💛

Cudowna ❤️❤️

Jaka piękna 😍😍

 

Postanowiliśmy zrobić przegląd tej stylizacji! Zobaczcie gdzie i za ile ubierzecie się niczym "Lewa"!

 

Polecamy: Mamy jeszcze więcej NIEPUBLIKOWANYCH zdjęć z urodzin Lewandowskich! Kim byli najważniejsi goście?

 

Wspierając męża na widowni, rówież wygląda bardzo dobrze

Anna Lewandowska w afrykańskich warkoczykach
East News
East News

2/5

Sukienka Bohemisoul, 369 zł.

3/5

Okulary Celine, ok. 1600 zł.

4/5

Buty Isabel Marant, około 2000 zł.

5/5
Anna Lewandowska
Instagram

 

W jej szafie znajdują się także horrendalnie drogie sukienki. Ta ze zdjęcia pochodzi z francuskiego domu mody Saint Laurent i kosztuje prawie 11 tys. złotych!

Więcej na temat Anna Lewandowska