Anna Lewandowska w białej bluzce

Anna Lewandowska w biało-czarnej stylizacji i drogich dodatkach! Ale prawdziwe wrażenie robi jej samochód

Anna Lewandowska w białej bluzce

Podczas gdy Robert Lewandowski świętował w Niemczech kolejny tytuł mistrza kraju i najlepszego strzelca Bundesligo, jego żona Anna Lewandowska spędza aktywnie czas w Polsce. Spotkania ze znajomymi, planowanie nowego wyzwania i wizyta w telewizji śniadaniowej, ale wygląda na to, że trenerka jest w swoim żywiole. Wystarczy spojrzeć na ten uśmiech!

Paparazzi spotkali gwiazdę, kiedy wychodziła ze studia "Dzień dobry TVN". Anna Lewandowska dwa miesiące po narodzinach Laury wygląda doskonale. Gwiazda wybrała prosty, ale zgodny z najnowszymi trendami look i postawiła na drogie dodatki. Ale chyba jeszcze większą uwagę zwraca jej wielki i naprawdę drogi samochód! Tylko spójrzcie.

Anna Lewandowska o swoim powrocie do formy po drugim porodzie!

Anna Lewandowska w porannym paśmie TVN mówiła o swoim powrocie do formy i wyzwaniu, które niebawem podejmuje. Trenerka szczerze wyznała, że tym razem ciężej jej odzyskać figurę sprzed ciąży, ale zamierza walczyć o formę życia i motywuje do tego inne kobiety:

Po drugim dziecku już nie jest tak łatwo wrócić do formy. Ważne, żeby nie robić tego z presją. Jest inaczej. Nie jest łatwo. Nie jest łatwo i to nie ma co się oszukiwać. Ja po pierwszym dziecku, tak naprawdę, po dwóch tygodniach wróciłam do formy, a teraz jest wolniej – powiedziała Anna Lewandowska w  "Dzień dobry TVN". 

Gwiazda na wizytę w TVN wybrała czarno-biały look z modną koszulką z poduszkami na ramionach. Ten model bluzki to ostatnio hit Instagrama. Do tego skórzane szorty, botki i torebka Gucci, która kosztuje 4 tys. zł! Trenerka niedawno urządziła wyprzedaż swojej szafy i tutaj znajdziecie perełki, jakie sprzedaje!

Pod studio telewizyjne Anna podjechała potężnym Mercedesem klasy G. Terenowe auto napędzane jest ośmiocylindrowym silnikiem o mocy 585 koni mechanicznych. To pozwala Ani rozpędzić  samochód ważący 2.6 tony do 100 km na gdzinę, w nieco ponad 4 sekundy!  To wszystko oczywiście kosztuje. Nowy Mercedes G wart jest 730 tys. zł. Robi wrażenie, prawda?

 

Tymczasem zobaczcie, w jakim stylu Anna Lewandowska spacerowała po Warszawie!

Zobacz także: Internautka zarzuca Annie Lewandowskiej, że retuszuje zdjęcia na Instagramie! Trenerka zdradziła, jaka jest prawda. Teraz wszystko jasne!

Anna Lewandowska w białej bluzce

Anna Lewandowska w białej bluzce

Trenerka nawet prostą stylizację uzupełnia ultra drogimi dodatkami. Tym razem wybrała torebkę od Gucci. Ten model kosztuje 4 tys. zł.

Torebka Gucci

Po wizycie w telewizji śniadaniowej Anna Lewandowska odjechała swoim drogim Mercedesem.

Anna Lewandowska w białej  bluzce i okularach

 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32