Anna Lewandowska nie ochrzciła Laury
Instagram

Anna Lewandowska uczy Klarę anatomii! Zaskakujące, ile 3-latka wie o ciele człowieka

Anna Lewandowska nie ochrzciła Laury
Instagram

Anna Lewandowska jest świadomą mamą, która dba o prawidłowe odżywianie swoich dzieci, bo wie, jak ważna dla rozwoju dziecka jest zdrowa dieta. Teraz trenerka opublikowała na Instastories relację, na której pokazała, jak uczy 3-letnią Klarę anatomii. Okazuje się, że dziewczynka doskonale wie, z czego składa się ciało człowieka. Klara chłonie wiedzę z prawdziwą przyjemnością. Tylko spójrzcie!

Anna Lewandowska uczy Klarę anatomii!

Anna Lewandowska stara się zadbać o wszechstronny rozwój Klary. Na co dzień dziewczynka chodzi w Niemczech do przedszkola, dzięki czemu od dziecka uczy się kilku języków. 3-latka często ćwiczy ze swoją mamą i widać, że pasję do sportu ma we krwi, a teraz gwiazda pokazała, jak uczy córkę podstaw anatomii. Klara bez problemu rozpoznaje niemal wszystkie organy wewnętrzne. To zaskakujące, jak dużo dziewczynka wie o ciele człowieka. 

To jednak nie wszystko! Anna Lewandowska pochwaliła się nowymi zdjęciami córek, które podczas ferii zimowych spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu. Trenerka w nowym wpisie podkreśliła, że to bardzo ważne, aby dzieci każdego dnia miały szansę bawić się na zewnątrz!

Wykorzystujcie dobrą pogodę, zabierajcie maluchy na zewnątrz, kiedy tylko możecie🚶‍♀️Każda aktywność fizyczna to krok w stronę lepszego samopoczucia 👉 Każda minuta przyjemnego spaceru, energicznego marszu i krótkiej przebieżki liczy się do codziennej porcji ruchu 🤸 - zachęca Anna Lewandowska. 

Tylko spójrzcie na urocze zdjęcia Klary!

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała twarz Klary! To jej ulubiona  "partnerka treningowa"

Anna Lewandowska uczy Klarę anatomii
Instagram

Anna Lewandowska dba, aby jej dzieci dużo czasu spędzały na aktywnej zabawie na świeżym powietrzu.

 

Anna Lewandowska z Klarą w górach
Instagram

 

 

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08