Klara Lewandowska, Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Klara Lewandowska już chodzi do przedszkola! Nigdy nie zgadniecie, gdzie!

Klara Lewandowska, Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska żadnej pracy się nie boi i jak wiadomo, nieustannie angażuje się w kolejne projekty. Gwiazda za chwilę znów zaprezentuje swój secret project, o którym niedawno wspominaliśmy. Oczywiście trenerka z powodzeniem od lat łączy życie zawodowe z prywatnym i zawsze znajduje czas dla swojego męża Roberta i 2-letniej córeczki Klary. Teraz Anna Lewandowska zdradziła, że jej pociecha poszła do przedszkola! Nigdy nie zgadniecie, gdzie.

Klara Lewandowska chodzi już do przedszkola

Anna Lewandowska zdecydowała się posłać Klarę do przedszkola! Z pewnością dzięki temu aktywna mama może spokojnie skupić się na pracy, a Klara ma okazję spędzić czas z rówieśnikami. Uwagę fanów Anny Lewandowskiej najbardziej jednak zwróciła uwagę lokalizacja placówki, do której chodzi Klara. Okazuje się bowiem, że dziewczynka jest zapisana do niemieckiego przedszkola!

Kiedy jesteśmy w Niemczech, nasza codzienność wygląda tak... 💁‍♀ Pobudka o 7:00, śniadanko z KLARCIA (zdrowo💪) , negocjacje przy wyborze stroju do przedszkola 🙈 - napisała Anna Lewandowska.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"WYZWANIA MAMY" 😅 Kiedy jesteśmy w Niemczech, nasza codzienność wygląda tak... 💁‍♀ Pobudka o 7:00, śniadanko z KLARCIA (zdrowo💪) , negocjacje przy wyborze stroju do przedszkola 🙈 (kto zna?🤦‍♀🤪 dzisiaj Dresik w 🦄🦄😍 łapcie na @babybyann ) Potem praca, czasami duuuużo praaaaaacy 👌ale przecież TO KOCHAM, kiedy coś się dzieje. Po drodze z przedszkola szybkie zakupy, oczywiście na zmianę z telekonferencjami, mailami, pisaniem, noooo i social media - z Wami też uwielbiam mieć kontakt 😘 A popołudnie .. teoretycznie lubię planować, ale często czas tak szybko ucieka, że ostatnio zaczęłam doceniać spontaniczne akcje. Od kiedy jestem mamą słowo "PROBLEM" nabiera innego znaczenia, słowo "PLOTKA" jest nieistotne. Skupiajmy się na tym co w życiu ważne! 🙌 Jak jest u Was kochane Mamuski? PLAN czy SPONTAN? ▶️Ps. Na www.babybyann.pl kolejne nowości 🙌 Klara wybrała 😅 __________________________________ MUM CHALLENGE 😅 When we are in Germany, we have our daily routine ... 💁‍♀ Waking up at 7:00, breakfast with KLARA (healthy), negotiations when choosing a kindergarten outfit 🙈 Then its time for work, a lot of work but i love it, quick shopping,phone calls, e-mails, social media - I also love to have contact with you 😘 during the afternoon .. I theoretically like to plan things but often time is running out so fast that I recently began to appreciate spontaneous actions. Since I am a mother the word "problem" takes a different meaning, the word "gossip" is irrelevant. Let's focus on what's important in life! 🙌 #mama #dziecko#babybyAnn #annalewandowska #healthyplanbyann #fitmama #teammom #babybyAnn #baby #mom #work

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

W komentarzach fanki trenerki zaczęły pytać ją o przedszkole i Anna Lewandowska przyznała, że Klara chodzi do niemieckiej placówki, co oznacza, że niedługo będzie świetnie mówić w dwóch językach. Spodziewaliście się tego?

 

Anna Lewandowska przyznała, że Klara już chodzi do przedszkola!

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
East News

Klara to już duża dziewczynka!

Klara Lewandowska czyta książeczkę
Instagram

 

Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23