Anna Lewansdowska z Klarą
Instagram

Anna Lewandowska uczy córkę literek. 3-letnia Klara doskonale bawi się poznając alfabet

Anna Lewansdowska z Klarą
Instagram

Anna Lewandowska coraz częściej publikuje na Instagramie zdjęcia ze swoimi córeczkami. Co prawda gwiazda konsekwentnie chroni ich wizerunek w sieci nie pokazując ich twarzy, ale Klara i Laura często pojawiają się na fotografiach w mediach społecznościowych. Trenerka wielokrotnie podkreślała, że jej 3-letnia córka jest bardzo mądrą i odpowiedzialną dziewczynką, a teraz pokazała jak spędzają wspólnie czas na... nauce literek. 

Tak 3-letnia Klara uczy się!

Anna i Robert Lewandowscy jako rodzice chcą umożliwić swoim dzieciom rozwój pasji i dbają o ich edukację już od najmłodszych lat. Klara chodzi do przedszkola w Niemczech, gdzie na co dzień ma styczność z językiem obcym. A w domu to Anna Lewandowska stara się odkrywać przed dziewczynką świat nauki i uczy ją liter:

ROZWÓJ to PODSTAWA! Zawsze powtarzam. To, co będziemy pokazywać naszym dzieciom od najmłodszych lat, zaprocentuje w ich przyszłości i TO JAK BĘDZIEY JE WSPIERAĆ budując poczucie własnej wartości! - napisała gwiazda pod wspólnym zdjęciem. 

Internauci popierają Annę Lewandowską i piszą wprost, że czas spędzony z dzieckiem na wspólnej nauce w formie zabawy zawsze procentuje. Fanki trenerki zainteresował też fakt, że dba ona o naukę języków obcych od najmłodszych lat, bo to procentuje w przyszłości. 

Czas z dziećmi to podstawa udanej relacji👏🏻

Oj tak języki obce to podstawa 👏 

Nauka angielskiego dla maluchów to świetna sprawa 

Zobaczcie, jak pilną uczennicą jest Klara Lewandowska!

Zobacz także: Były agent Roberta Lewandowskiego żąda od piłkarza 39 milionów złotych odszkodowania! Padły poważne oskarżenia

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ROZWÓJ to PODSTAWA! Zawsze powtarzam. To, co będziemy pokazywać naszym dzieciom od najmłodszych lat, zaprocentuje w ich przyszłości i TO JAK BĘDZIEY JE WSPIERAĆ budując poczucie własnej wartości! Dlatego staramy się, żeby Klara miała szansę poznawać nowe rzeczy, a jedną z nich są JĘZYKI OBCE . Na co dzień mieszkamy w Monachium, ale na całym świecie podstawą komunikacji jest język angielski. To jest niesamowite jak szybko dzieci przyswajają język, kiedy poznają go w naturalnym środowisku, najlepiej w formie nauki poprzez zabawę 🧸🎲🎈. Warto polecać dobre rzeczy! Nauka poprzez @novakidpolska - niezależnie od tego gdzie jesteśmy, możemy skorzystać z lekcji online z native speakerem. Ostatnio pokazywałam Wam ją na instastory - 30 minutowa lekcja, Klara jest zachwycona, a my cieszymy się, że znaleźliśmy kolejny ciekawy, INTERAKTYWNY sposób na to, by mogła kreatywnie spędzić czas i przy tym uczyć się ANGIELSKIEGO ! Polecam lekcje Waszym dzieciom, na początek możecie skorzystać z darmowej lekcji próbnej 🐱‍💻 @novakidpolska @novakid_global #Klara #annalewandowska #lesson

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

 

Klara uwielbia spędzać czas z mamą i siostrą. 

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska
Instagram

Na Instagramie Anny i Roberta Lewandowskich nie brakuje rodzinnych zdjęć pełnych czułości. 

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska

 

 

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48