Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
East News
Newsy

Były agent Roberta Lewandowskiego żąda od piłkarza 39 milionów złotych odszkodowania! Padły poważne oskarżenia

Były agent Roberta Lewandowskiego żąda od piłkarza 39 milionów złotych odszkodowania! Padły poważne oskarżenia

Były agent Roberta Lewandowskiego domaga się ok. 39 milionów złotych odszkodowania od kapitana polskiej reprezentacji. Cezary Kucharski zarzuca piłkarzowi, że nieprawidłowo rozliczał się z dochodów, a firmowe pieniądze przeznaczał na prywatne cele. W dodatku Cezary Kucharski dodaje, że miał również zostać oszukany przez byłego pracodawcę. Całą sprawę opisał "Der Spiegel". Według informacji podanych przez tabloid sprawa dotyczy także Anny Lewandowskiej, której firma pożyczyła od męża ponad 2,5 miliona euro, które nigdy nie zostały zwrócone. 

Rodzina Lewandowskich ustosunkowała się do nieciekawych doniesień, które zostały opisane w niemieckiej prasie. Rzeczniczka Roberta Lewandowskiego wydała oficjalne oświadczenie. 

Zobacz także: Nikt nie wierzył w Roberta Lewandowskiego: „Za mały, za chudy, połamią mu się te wykałaczkowe nogi”

Gwiazdy pokazały swoje mamy! Mama Małgosi Rozenek ma taki sam uśmiech jak "Perfekcyjna", a co z pozostałymi?

Były agent Roberta Lewandowskiego żąda od piłkarza 39 milionów złotych odszkodowania

Jak informuje "Der Spiegel", Cezary Kucharski, były agent Roberta Lewandowskiego, wniósł do sądu oskarżenie przeciwko byłemu pracodawcy. Jednym z zarzutów jest to, że piłkarz miał manewrować pieniędzmi bez wiedzy niemieckiego Urzędu Skarbowego. Firma Roberta Lewandowskiego miała również pożyczyć firmie Anny Lewandowskiej 2,5 miliona euro, które nigdy nie zostało zwrócone. 

Kucharski stawia swojemu byłemu klientowi poważne zarzuty. Chodzi między innymi o to, że miał nielegalnie wyprowadzać ze swojej firmy marketingowej kilka milionów euro. Podobnie jak jego żona. Za luksusowe podróże, zakup nieruchomości i modnych mebli Lewandowscy mieli płacić z firmowego konta - informuje "Der Spiegel".

Robert Lewandowski zaprzecza oskarżeniom,twierdząc, że Cezary Kucharski nie może pochodzić się z zakończeniem współpracy. Jednak "Der Spiegel" ma być w posiadaniu dokumentów potwierdzających m. in. opłacenie wynajęcia prywatnego odrzutowca firmowymi pieniędzmi.

Koszty ponoszone przez firmę były zawsze operacyjne - cytuje Roberta Lewandowskiego "Der Spiegel".

Jednak informacje zebrane przez dziennikarzy "Der Spiegel" wskazują na to, że tego dnia na Instagramie piłkarza pojawiło się zdjęcie, na którym Robert Lewandowski pozował przy odrzutowcu, w opisie dodając, że wybiera się na wakacje. 

Oficjalne stanowisko w sprawie zajęła rzeczniczka Roberta Lewandowskiego, Monika Bondarowicz. Oto treść oświadczenia: 

Wszelkie rozliczenia podatkowe zarówno osobiste jak i spółek Roberta Lewandowskiego prowadzone są zawsze zgodnie z prawem. Prawidłowością rozliczeń w Niemczech zajmuje się licencjonowany, niemiecki doradca podatkowy, który dba o to, aby wszelkie wymagane dokumenty były zawsze przedstawione organom podatkowym w Niemczech, a podatek prawidłowo rozliczony i zapłacony w terminie.

Ponieważ pan Cezary Kucharski poinformował Państwa, że skierował sprawę do sądu, uprzejmie informujemy, że wszelką dokumentację księgową i podatkową przedstawimy sądowi. Pan Cezary Kucharski próbuje wymusić na Robercie Lewandowskim zapłatę nienależnych mu środków. Ustosunkowywanie się do ewentualnych zarzutów na łamach mediów traktujemy jako próbę wywierania nacisku na nas poprzez szkalowanie reputacji Roberta Lewandowskiego i tworzenie fikcyjnego wyobrażenia o sprawie co miałoby w przyszłości wpływać na postrzeganie tejże sprawy przez sąd. W tym miejscu warto ponownie przypomnieć, że der Spiegel w ramach opisu sprawy przesłał nam informację, że pozew został złożony, co według naszej wiedzy nie jest prawdą.

Jeśli jednak jest założona sprawa sądowa, to wszelką dokumentację przekażemy do sądu. Prawdziwą ocenę i wnioski można wyciągnąć tylko i wyłącznie na podstawie pełnej dokumentacji i wszystkich informacji związanych z rozliczeniem. Pojedyncze wątki zaburzają prawdziwy obraz sprawy i całej sytuacji

Zobacz także: Co się stało z włosami Ani Lewandowskiej? Nowe zdjęcie z wakacji wywołało lawinę komentarzy!

Były agent Roberta Lewandowskiego żąda od niego 39 milionów złotych! Oskarża piłkarza o nieprawidłowe rozliczanie się z dochodów.

Robert Lewandowski

Sprawę opisał "Der Spiegel". Niemiecka prasa wspomniała także o dużych pieniądzach pożyczonych firmie Anny Lewandowskiej. Rzecznik Roberta Lewandowskiego wydał oficjalne oświadczenie w sprawie informacji, które pojawiły się w niemieckiej prasie. 

Anna Lewandowska, zdjęcie z Instagrama
Instagram

Zobacz także
Anna Lewandowska z córkami

Anna Lewandowska na nowym zdjęciu z Laurą! Ale ona szybko rośnie...

To prawdziwa siostrzana miłość - Laura Lewandowska i Klara Lewandowska

Klara i Laura Lewandowskie to najsłodsze siostry na Instagramie. Anna Lewandowska pokazała na to dowód

 

Cleo pozuje z Robertem Lewandowskim
Instagram
Newsy
Cleo opowiedziała o kulisach współpracy z Robertem Lewandowskim przy nowej płycie! "Ma wiele talentów"
Cleo w rozmowie z reporterką Party.pl opowiedziała o kulisach współpracy z Robertem Lewandowskim! Czym tak naprawdę zajmuje się piłkarz w roli producenta wykonawczego?

Cleo w rozmowie z reporterką Party.pl opowiedziała o kulisach współpracy z Robertem Lewandowskim! Czym tak naprawdę zajmuje się piłkarz w roli producenta wykonawczego? Czy "Lewy" miał duży wpływ na to, jak ostatecznie brzmiał utwór "Dom"? Posłuchajcie, co o zdradziła nam Cleo, która w czwartek 17 września, świętowała premierę trzeciego, solowego albumu "superNOVA". Czy artystka miała już okazję posłuchać, jak śpiewa sam Robert Lewandowski? Sprawdźcie, co o współpracy z Robertem Lewandowskim zdradziła nam Cleo!  Zobacz także:  Plejada gwiazd na premierze nowej płyty Cleo! Gwiazdę wspierali m.in. Doda, Kwiatkowski, Dąbrowska! Cleo opowiedziała nam o współpracy z Robertem Lewandowskim.

Robert Lewandowski w czerwonej koszulce
East News
Newsy
Cezary K. zatrzymany! Były menedżer Roberta Lewandowskiego ma usłyszeć zarzut kierowania gróźb karalnych wobec piłkarza
Cezary K. zatrzymany! Były menedżer Roberta Lewandowskiego ma usłyszeć zarzut kierowania gróźb karalnych wobec piłkarza

Cezary K. został zatrzymany! Jak donosi Onet Sport były menedżer Roberta Lewandowskiego został zatrzymany dziś (we wtorek 27 października) rano, w jednej z podwarszawskich miejscowości. Według informacji przekazywanych przez media Cezary K. usłyszy zarzut kierowania gróźb karalnych wobec Roberta Lewandowskiego. Jest komentarz rzecznika prokuratury! Były menedżer Roberta Lewandowskiego zatrzymany Zaledwie kilka tygodni temu o konflikcie między Robertem Lewandowskim a Cezarym K. zrobiło się naprawdę głośno. "Der Spiegel" we wrześniu poinformował, że były menedżer piłkarza domaga się od niego ok. 39 milionów złotych odszkodowania i wniósł do sądu oskarżenie przeciwko byłemu pracodawcy. Jak informowały media Cezary K. zarzucał piłkarzowi, że nieprawidłowo rozliczał się z dochodów, a firmowe pieniądze przeznaczał na prywatne cele. Medialne doniesienia skomentowała rzeczniczka Roberta Lewandowskiego, która w oficjalnym oświadczenie zdementowała wszystkie oskarżenia.  Dziś, kilka tygodni po tych doniesieniach Cezary K. został zatrzymany i ma usłyszeć zarzut kierowania gróźb karalnych wobec Roberta Lewandowskiego, żeby zmusić go do zapłaty 20 mln euro. Rzecznik Prokuratury Reginalnej w Warszawie prok. Marcin Saduś poinformował, że śledztwo dotyczy kierowania gróźb wobec "wybitnego piłkarza, byłego klienta i współpracownika podejrzanego". Jak informuje portal Onet trwają przeszukania domu Cezarego K. Robert Lewandowski ma status osoby pokrzywdzonej w tej sprawie.  Według naszych ustaleń piłkarz został już przesłuchany. Przedmiotem śledztwa nie są natomiast rozliczenia związane z wyjściem Cezarego K. ze spółki z Robertem Lewandowskim -  czytamy na stronie onet.pl. Myślicie, że Robert Lewandowski wyda specjalne oświadczenie w tej sprawie? Zobacz...

Robert Lewandowski rozdaje autografy
Eastnews
Newsy
Lewandowski przejdzie do Realu Madryt?! Robert mógłby zarobić... Ta kwota zwala z nóg!
Lewandowski przejdzie do Realu Madryt?! Robert mógłby zarobić... Ta kwota zwala z nóg!

Robert Lewandowski przejdzie do Realu Madryt? Już od wielu tygodni plotkuje się, że polski piłkarz wkrótce opuści klub Bayern Monachium, bo zdobył z nim właściwie wszystko, co było do zdobycia i teraz pragnie nowych wyzwań. Główny gwiazdor Realu - Cristiano Ronaldo ma wkrótce opuścić hiszpański klub, dlatego Lewandowski mógłby zająć jego miejsce. Czy tak się stanie? Agent "Lewego" Cezary Kucharski nie ukrywa już, że prowadzi rozmowy z Realem. Ponoć widział się z przedstawicielami klubu już kilka razy.  Poinformowaliśmy Bayern, że odbyliśmy rozmowy z Realem. Zgłosił się do nas kilka tygodni temu. To wielki, ekscytujący klub. Wysłuchaliśmy jego oferty - zdradza w rozmowie z "Der Spiegel" agent Roberta Lewandowskiego, Cezary Kucharski. Sam Robert Lewandowski w tym temacie jest bardzo tajemniczy, a negocjacje w jego imieniu prowadzi dwóch menadżerów. Ile mógłby zarobić Polak w hiszpańskim klubie? Mówi się, że rocznie może zarabiać nawet 25 milionów euro! Sześcioletni kontrakt mógłby opiewać na sumę 200 milionów euro - pisze niemiecka gazeta. Robert na razie skupia się na zgrupowaniu kadry przed Euro 2016 i nie chce komentować tych doniesień. Myślicie, że skusi się na ofertę Realu?   ZOBACZ:  Anna Lewandowska zaliczyła wpadkę na Instagramie! Fani dopatrzyli się jednego szczegółu   Robert Lewandowski cieszy się ze zwycięstwa Bayernu Monachium w Pucharze Niemiec 2016 Myślicie, że Robert przejdzie do Realu Madryt?  

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner