Anna Lewandowska zrobi karierę w Niemczech?

Anna Lewandowska szczerze o swojej miłości. "Bez makijażu, bez ułożonych włosów"!

Anna Lewandowska zrobi karierę w Niemczech?

Anna Lewandowska wraz z rodziną, jak wiele innych gwiazd, przerwę między świętami zdecydowała się wykorzystać na krótki urlop. Gwiazdorska para baterie  ładowała na słonecznych Malediwach. Relację z urlopu na bieżąco trenerka umieszcza na Instagramie. 

Widać, że cała trójka cieszyła się rodzinnie spędzonym czasem na plaży, kąpielami w morzu i kojącym szumem fal. Anna Lewandowska od czasu do czasu chwaliła się też swoim ciążowym brzuszkiem, a ostatnio zdecydowała się na osobiste wyznanie i zdradziła, kiedy kocha najbardziej! Zobaczcie, co napisała...

Anna Lewandowska zdradza, jak kocha najbardziej!

Anna Lewandowska zdrowo się odżywia, ćwiczy i ceni sobie naturalność. Nawet linia jej kosmetyków, które w zeszłym roku wypuściła na rynek jest w pełni naturalna. Teraz gwiazda, odpoczywając na rajskiej wyspie, blisko natury zdecydowała się bardzo szczere wyznanie. Okazuje się, że trenerka najbardziej docenia te naturalne chwile z rodziną, kiedy jest nieumalowana, z nieułożonymi włosami:

Bez makijażu, bez pomalowanych pazurów, bez ułożonych włosów, bez wyprasowanych ubrań, bez budzika, na boso, naturalnie, z rodziną.  Tak kocham najbardziej!  - napisała Anna Lewandowska na Instagramie. 

Rodzinna Anna Lewandowska

Anna Lewandowska wielokrotnie podkreśla, że czas spędzony z rodziną jest dla niej najważniejszy. To wtedy stara się ograniczyć media społecznościowe i poświęcić w 100% najbliższym. Dlatego Lewandowscy początek roku spędzili na wymarzonym urlopie, bo przed nimi intensywny rok. W końcu już za kilka miesięcy na świat przyjdzie ich kolejne dziecko!

 

Anna Lewandowska o swojej miłości
Instagram

 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowskich odpoczywają w ciepłych krajach

Anna Lewandowska i Robert Lewandowskich spędzają Sylwestra razem
Instagram

Para święta spędziła z rodziną, a Sylwestra z córeczką na Malediwach.

Klara Lewandowska i Anna Lewandowska na wakacjach
Instagram

 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59