Anna Lewandowska w spódniczce w kratkę Bohemi Soul

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie w bikini! Ma już naprawdę duży brzuszek! A czego nie je w ciąży?

Anna Lewandowska w spódniczce w kratkę Bohemi Soul

Anna Lewandowska opublikowała swoje zdjęcie w bikini i pochwaliła się ciążowym brzuszkiem! Ania, razem z mężem i córką, już od kilku dni wypoczywają w ciepłych krajach. Teraz w sieci pojawiło się zdjęcie trenerki w bikini! Anna Lewandowska jest już w zaawansowanej ciąży i jak widać, jej brzuszek jest już naprawdę bardzo widoczny. 

Nowy Rok to .. nowy rozdział, nowe podejście do rożnych spraw. Chciałabym przypomnieć jak ważną rolę w naszym życiu zajmuje prawidłowe żywienie. Zwłaszcza będąc w ciąży. Niewątpliwie, świadome podejście do tego tematu będzie najlepszym prezentem, jaki możemy sprawić sobie lub dziecku- Anna Lewandowska napisała pod zdjęciem.

Anna Lewandowska o jedzeniu w ciąży

Anna Lewandowska w swoim najnowszym wpisie na blogu hpba.pl zdradziła m.in. z czego powinny zrezygnować kobiety w czasie ciąży. Trenerka przyznała, że czekając na narodziny dziecka nie powinno się jeść m.in. wątróbki, surowego mięsa, ryb czy produktów wysokoprzetworznych.

A jak na zdjęcie i wpis Ani zareagowali internauci? Zobaczcie, co napisali w komentarzach!


- Pięknie wyglądasz Aniu😁 bardzo mądry wpis na blogu.
- Pięknie wyglądasz Aniu ❤️🔥🔥
- Suuper wpis na blogu ❤️❤️jak każdy zresztą!
- Przepięknie Pani wygląda!😘👌👏👌- komentują fani.

Zobaczcie, jak Anna Lewandowska prezentuje się w bikini! 

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy z córką spędzili Sylwestra w ciepłych krajach! Zobaczcie piękne zdjęcia

Anna Lewandowska pokazała swoje zdjęcie w bikini.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

How a pregnant woman’s nutrition affects her baby’s health ➡ www.healthyplanbyann.com __________ Nowy Rok to .. nowy rozdział, nowe podejście do rożnych spraw. Chciałabym przypomnieć jak ważną rolę w naszym życiu zajmuje prawidłowe żywienie. Zwłaszcza będąc w ciąży. Niewątpliwie, świadome podejście do tego tematu będzie najlepszym prezentem, jaki możemy sprawić sobie lub dziecku. Zachęcam do zapoznania się z moim najnowszym wpisem na blogu ➡️ www.hpba.pl, a później do kilku refleksji. ________ #annalewandowska #healthypregnancy #healthylifestyle #healthyeating #eatclean #pregnant #maledives

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

 

Baby boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze, a w 2020 roku urodzi całkiem spore grono gwiazd. Jak już wiemy, na swoje pociechy czekają: Joanna Moro, Katarzyna Ankudowicz, Marta Żmuda Trzebiatowska, Małgorzata Rozenek oraz właśnie Anna Lewandowska. O tym, że trenerka spodziewa się drugiego dziecka dowiedzieliśmy się zaledwie kilka tygodni temu. Robert Lewandowski wykonał wówczas "cieszynkę" podczas meczu Bayernu Monachium i Olimpiakos Pireus. Szybko okazało się, że kiedy piłkarz ogłaszał radosną nowinę jego żona była już w czwartym miesiącu ciąży. Od tamtej chwili Anna Lewandowska nie ukrywa ciążowego brzuszka i chętnie pokazuje swoim fanom, jak zmienia się w tym wyjątkowym dla niej czasie. 

Trenerka już wkrótce po raz drugi zostanie mamą.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowskich spędzają Sylwestra razem
Instagram

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13