Anna Lewandowska Anna Lewandowska Anna Lewandowska Anna Lewandowska Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Instagram
Już stały się hitem
1/5
Anna Lewandowska
Instagram

 

Anna Lewandowska od dawna wyznacza trendy. Trenerka nie tylko inspiruje i zachęca do zdrowego odżywiania i regularnych treningów, ale także jest prawdziwą trendsetterką. Każda stylizacja Anny Lewandowskiej zachwyca jej fanki, a ubrania trenerki znikają ze sklepów jak świeże bułeczki! Można śmiało powiedzieć, że Anna Lewandowska jest jak polska księżna Kate, która słynie z efektu „księżnej Kate”.

Teraz wszystko wskazuje na to, że najnowszy look Lewandowskiej doczeka się „efektu Anny”, bo trenerka pokazała świetne szorty w tropikalny wzór. Jeśli też chcecie je mieć tak bardzo jak my, to sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, gdzie można je kupić!

 

Zobacz: Klapki za 900 złotych i torebka... za 6000! Anna Lewandowska tą stylizacją rozbiła bank

2/5
Anna Lewandowska
Instagram

 

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z córeczką Klarą (przesłodkie!), na którym zaprezentowała się w szortach w palmy i w krótkim topie, który odsłaniał jej płaski brzuch. Stylowe szorty miały wysoki stan, co świetnie podkreśla talię. Co ciekawe, szorty znajdziecie w ofercie polskiej marki!

 

Zobacz: Seksowna sukienka w stylu Ani Lewandowskiej? Bardzo proszę! Oto 12 propozycji za mniej niż 199 zł

3/5
Anna Lewandowska
Instagram

 

Szorty pochodzą z uwielbianej przez gwiazdy marki Bizuu i kosztują 390 złotych. Można dokupić do nich marynarkę w identyczny wzór i stworzyć idealny zestaw na lato. Marynarka kosztuje 790 złotych.

Anna Lewandowska
Instagram

4/5
Anna Lewandowska
Instagram

 

Anna Lewandowska wyjątkowo polubiła swoje szorty. Wybrała się w nich również do fryzjera, tym razem dobierając do nich czarną bluzkę. Też prezentują się świetnie!

 

Zobacz: Doda bez makijażu czy sportowa Lewandowska? Kto wygląda lepiej w sneakersach Louis Vuitton?

Więcej na temat Anna Lewandowska