Anna Lewandowska złożyła życzenia Wielkanocne Anna Korcz i Anna Lewandowska na poprawinach Anna Lewandowska w hawajskim stylu Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, mecz Polska - Litwa
Anna Lewandowska złożyła życzenia Wielkanocne
Instagram
1/4
Anna Lewandowska złożyła życzenia Wielkanocne
Instagram

 

Anna Lewandowska od lat prowadzi swojego bloga, gdzie doradza kobietom między innymi w kwestiach żywieniowych. To właśnie tam można znaleźć przepisy na zdrowe i odżywcze dania, w tym sławne już "kulki mocy". Anna Lewandowska publikuje tam również posty dotyczące ćwiczeń. Czasem można się tam także natknąć na luźne przemyślenia żony Lewandowskiego odnośnie życia codziennego.

 

Międzynarodowy Dzień Przyjaźni, który obchodzimy 30 lipca, skłonił ją do napisania notki dotyczącej bliskich jej osób. Czy wiedzieliście, że Anna Lewandowska czasem zajada ze swoimi przyjaciółkami popcorn "w poplamionych dresach przed telewizorem"?! Czego jeszcze można się dowiedzieć z tego wpisu? Odpowiedź w naszej galerii!

 

POLECAMY: Klara Lewandowska już ćwiczy jak mama! To najsłodsze wideo, jakie dziś zobaczycie!

2/4
Anna Korcz i Anna Lewandowska na poprawinach
Instagram

 

Anna Lewandowska przyjaźni się między innymi z córką Anny Korcz. Ostatnio trenerka bawiła się wraz ze swoim mężem na jej weselu. W internecie można było obejrzeć zdjęcia z tej wyjątkowej uroczystości. Wśród gości znalazła się także Zosia Zborowska. Czy to właśnie im Anna Lewandowska zadedykowała swój ostatni wpis o przyjaźni?

3/4
Anna Lewandowska w hawajskim stylu

 

Anna Lewandowska we wspomnianym wpisie zauważyła, że posiadanie przyjaciółki jest lepsze od dobrej pracy, oddanego faceta czy nawet... fajnego ciała! Trenerka wymieniła zalety trwałej przyjaźni. Anna Lewandowska ceni swoje przyjaciółki przede wszystkim za to, że są wobec niej szczere, wyrozumiałe, a w dodatku chętnie opiekują się dziećmi! Jednak nas bardziej zainteresował inny fragment jej wpisu, w którym pada słowo POPCORN!

 - (...) Bo jak chcesz mieć gwarancję udanych wakacji, nawet jak nie będzie pogody, dobrego jedzenia czy fajnych atrakcji, to bierzesz przyjaciółkę i tak będzie super. Bo zamiast kolacji przy świecach w obcisłej sukience w pięknej restauracji, możesz z nią być z wiaderkiem popcornu w poplamionych dresach przed telewizorem w domu. Bo ona Ci nie zarzuci focha, gdy hormony idą z Tobą na wojnę, że robisz dramat, gdy łzy same lecą, w momencie mało istotnym dla życia. Bo przyjaciółka akceptuje Cię i kocha taką, jaką jesteś i jest z Tobą na dobre i na złe - napisała Anna Lewandowska.

Wyobrażacie sobie Annę Lewandowską, która siedzi przed telewizorem z wiaderkiem popcornu! Bardzo chcielibyśmy to zobaczyć!

4/4
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, mecz Polska - Litwa
EastNews

 

Anna Lewandowska niebawem zyska jeszcze jedną oddaną przyjaciółkę, z którą już teraz spędza każdą wolną chwilę. Mała Klara z pewnością będzie jej najwierniejszą i najbardziej oddaną osobą! Mama z córką zawsze rozumieją się najlepiej :)