Anna Lewandowska Anna Lewandowska z bratem Anna Lewandowska Anna Lewandowska Anna Lewandowska
Anna Lewandowska z bratem
instagram
Trenerka zabrała głos w sprawie!
1/5
Anna Lewandowska

 

Czy Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży? To pytanie nieustannie zadają sobie internauci. Pierwsze dziecko Ani i Roberta na świat przyszło w maju 2017 roku, dla niektórych oznacza, że to już odpowiedni czas, aby mała Klara doczekała się rodzeństwa! Małżeństwo nigdy nie ukrywało, że chciałoby, aby dziewczynka miała brata lub siostrę. Najnowsze zdjęcie u Anny na Instagramie znów wywołało falę spekulacji na ten temat. Gwiazda w końcu postanowiła się do tego odnieść!

 

Zobacz też: Anna Lewandowska była podejrzewana o drugą ciążę. To wyznanie nie pomoże jej uciszyć plotek!

2/5
Anna Lewandowska z bratem
instagram

 

Trenerka opublikowała u siebie na Instagramie zdjęcie z dzieciństwa z bratem, Piotrem. Stachurski od Ani młodszy jest o dwa lata. Rodzeństwo świecie się ze sobą dogaduje. Piotr w przeciwieństwie do 30-latki nie zajmuje się sportem. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych. 

Jak fajnie jest mieć rodzeństwo - napisała Ania.

Internautki zapytały Lewandowską, czy to oznacza, że małżeństwo planuje rodzeństwo dla Klary? 

Nie wierzę w to co czytam... Czy już naprawdę nie można nosić ani oversizowych ubrań, czy też poruszać tematu swojego rodzeństwa? - odpowiedziała fance.

Co jeszcze dodała Ania? 

Anna Lewandowska odpowiada fance
instagram
instagram

3/5
Anna Lewandowska
East News

 

Pytanie internautki bardzo oburzyło żonę Roberta Lewandowskeigo. Anna nie wytrzymała i dodała, jeszcze parę zdań. Choć zwróciła się do fanki „kochana”, wpis nie należał raczej do miłych. 

Kochana, ale spójrz z drugiej strony, Was jest tysiące, a ja 1... Jeśli w co drugim poście ktoś sugeruje w komentarzach, że jestem w ciąży, a w mediach mniej więcej, co tydzień... Ah bo wiele osób też zapomina, że to prywatna sprawa... - zaczęła Anna.

Do głowy by mi nie przyszło, że zdjęcie z bratem to oznaką podsycania plotek. Nigdy tego nie robiłam i nie robię - zakończyła. 

Anna Lewandowska odpowiada fance
instagram
instagram
Anna Lewandowska odpowiada fance
instagram
instagram

4/5
Anna Lewandowska
Instagram

 

Jeszcze dzień wcześniej fani myśleli, że Ania z pewnością jest w ciąży. Bo na swoim profilu poinformowała, że nie miała siły na ćwiczenia... 

Dzisiaj to nie jest mój dzień. Zrobiłam trening regeneracyjny, bo jestem zmęczona po wczorajszych aktywnościach w samolocie i pędzie. Dzisiaj odpoczywam, mam nadzieję, że wy potrenujecie i zrobicie dobry trening za mnie - napisała. 

Zobacz też: Na ile szacowany jest wspólny majątek Ani i Roberta Lewandowskich? Ta suma zwala z nóg

5/5
Anna Lewandowska
Instagram

 

Czy Ania dobrze robi, odpowiadając tak stanowczo na tego typu komentarze?

 

Więcej na temat Anna Lewandowska ciąża