Anna Lewandowska Anna Lewandowska Anna Lewandowska Anna Lewandowska Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Instagram
1/5
Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska jakiś czas temu postanowiła zostać coachem motywacyjnym. Trenerka już od dawna w swoich wpisach zachęca fanki do zdrowego i aktywnego stylu życia, ale teraz idzie o krok dalej - chce radzić, jak wieść szczęśliwe i satysfakcjonujące życie, a także odnosić sukcesy. W tym celu już od jakiegoś czasu szkoli się w Monachium, a efekty widać w najnowszym wpisie trenerki. Fanki nie są jednak zachwycone! Poznajcie szczegóły na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Anna Lewandowska zostanie... coachem?! Trenerka przekonuje: "Nie mogę stać w miejscu"

2/5
Anna Lewandowska
Instagram

W swoim najnowszym wpisie Anna Lewandowska radzi fankom, jak być kobietą. Zdaniem trenerki, należy zamieniać marzenia na plany, zrozumieć, że wrażliwość jest mocą czy przyznać się do błędów, a także:

 

Kobietą być (…)To ZMIENIĆ sobie kolor włosów, bo ten właśnie na etapie jej życia najlepiej oddaje to, kim TERAZ jest.🙅🏻‍♂️ To przestać się bać lęku nie dlatego, że się go nie czuje, ale dlatego, że się poznało SWOJĄ WARTOŚĆ ☝🏻. 👉🏻To zamienić SIŁĘ💪🏻 z zaciśniętych pięści na taką, która emanują spokojem z obecnych oczu - napisała Anna Lewandowska.

 

Zobacz: Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z Klarą z nowego apartamentu w Warszawie. Co za widok! ZDJĘCIA 

 

Kobietą być😍🔝 👉🏻To nie musieć już udowadniać, że jest się SILNĄ💪🏻, wystarczająco dobrą, odpowiednio się zachowującą, bo się znalazło swój własny głos i tylko nim chce się mówić. 👉🏻To zamieniać MARZENIA🤩 w plany dlatego, że wierzy się już na tyle w siebie, że nie trzeba sie ich bać. 👉🏻To ZMIENIĆ sobie kolor włosów, bo ten właśnie na etapie jej życia najlepiej oddaje to, kim TERAZ jest.🙅🏻‍♂️ To przestać się bać lęku nie dlatego, że się go nie czuje, ale dlatego, że się poznało SWOJĄ WARTOŚĆ ☝🏻. 👉🏻To zamienić SIŁĘ💪🏻 z zaciśniętych pięści na taką, która emanuja spokojem z obecnych oczu. 👉🏻To walczyć nie z ludźmi ale z ludzkimi słabościami, podziwiać nie osoby ale idee, którym ci POŚWIECAJĄ SWOJE ŻYCIE .😍 👉🏻To zamienić konieczność pójścia na trening na SAMOREALIZACJĘ w zdrowym i wysportowanym stylu życia, która nie musi, ale chce. 👉🏻To z życia dla siebie zacząć też ŻYĆ DLA męża, dla córki, dla pracowników i odbiorców, by we wsparciu dawanym innym odnajdywać WŁASNY POTENCJAŁ.👌🏻 👉🏻To nie rywalizować ale WSPÓŁPRACOWAĆ , to nie chcieć dominować ale słuchać i mówić, to nie brać tylko dla siebie ale tworzyć tyle, by starczyło dla wszystkich. 👉🏻To zrozumieć, że wrażliwość nie jest słabością ale największą MOCĄ💥 i nauczyć się z nią być by więcej i głębiej rozumieć. 👉🏻To przyznać się do błędów bez wchodzenia w obrażoną księżniczkę, za to z POKORÀ i otwartością do kolejnych zmian. Cieszę się, że mogę napisać te słowa.❤️🙏🏻 Mam nadzieje, że je przeczytacie.☺️😉 Dziękuję, że jesteście.❤️❤️❤️ foto. Marta Wojtal @martawojtal #healthyplanbyann #motivationbyAnn #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

3/5
Anna Lewandowska
Instagram

Okazuje się jednak, że motywacyjny wpis Anny Lewandowskiej nie spotkał się z uznaniem jej fanek. Internautki porównują ją do Mateusza Grzesiaka (słynnego coacha), wytykają błędy językowe, a także... zarzucają, że jej wpis jest seksistowski!

 

Zobacz: Robert Lewandowski po raz pierwszy o porodzie Ani: "Płakałem, słabo widziałem przez łzy". Czy odciął pępowinę?

4/5
Anna Lewandowska
Instagram

Internautki ostro oceniły wpis Anny Lewandowskiej:

 

- Serio? Pani nie potrafi budować poprawnie zdań złożonych, przykro to sie czyta... proszę poczytać, podszkolić się z języka polskiego, bo wszyscy mają ubaw 

 

- Nie można „bać się lęku” !!

 

- Calkiem madry tekst, tylkl troche seksistowski...

 

- Powiało stylistyką dr Grzesiaka 😂 Niby nic w tym złego ale jednak bardziej wiarygodna byłaby Pani, gdyby pisała wypowiedzi w swoim stylu. Tymbardziej, że sposób Pani wypowiadania się w mediach rażąco różni się od tego, co tu jest napisane.

 

Zobacz: Tak seksownego zdjęcia Anna Lewandowska nie pokazała jeszcze nigdy wcześniej! Na fotografii pozuje... bez spodni! 

5/5
Anna Lewandowska
Instagram

A wy co sądzicie o wpisie Ani Lewandowskiej? Sprawdzi się w roli coacha motywacyjnego?

 

Zobacz: Anna Lewandowska: "Otrzymałam drugie życie"! O czym mówi?!

Więcej na temat Anna Lewandowska