Anna Lewandowska z córką Klarą
Instagram

To kolejny powód do radości dla Ani Lewandowskiej! "Jestem dumna i szczerze dziękuję!" O co chodzi?

Anna Lewandowska z córką Klarą
Instagram

Anna Lewandowska to prawdziwa kobieta pracująca! Żona piłkarza nie tylko tworzy własne programy treningowe, układa przepisy i zdrowe diety, prowadzi blog czy występuje w reklamach, ale także jest prezesem Olimpiady Specjalne Polska. Jest to stowarzyszenie, którego główną działalnością jest organizowanie treningów i zawodów sportowych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Anna Lewandowska świętuje właśnie pierwszy rok od objęcia tego stanowiska. 

To już rok od kiedy zostałam Prezesem @olimpiadyspecjalnepolska 😀Dziękuję! To był rok pełen niezwykłych projektów, a przede wszystkim pracy ze wspaniałymi ludźmi! Jestem dumna i szczerze dziękuję! Kolejny będzie jeszcze lepszy!  - napisała Anna Lewandowska. 

Anna Lewandowska prezesem Olimpiady Specjalne Polska
Instagram

Fani zachwyceni Anną Lewandowską

Nie da się ukryć, że postawa Anny Lewandowskiej jest godna podziwu. Trenerka sprawnie i z powodzeniem łączy swoje życiowe role, wśród których jest ta najważniejsza - rola mamy. Nic więc dziwnego, że budzi zachwyt swoich fanów. Pod jej najnowszym zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy i gratulacji. 

Gratulacje ☺ jesteś przesymatyczną osobą (…) Aniu jesteś cudowną osobą i trzymam za ciebie mocno kciuki (…) Altruistyczne podejscie do życia u Młodej Osoby i to w dodatku znanej - na wagę złota. Wiem, co mowię - jako wolontariusz onkologii dziecięcej poznałam mnóstwo "celebrytów". Cieżko o tych "ludzkich". Brawo Ty - piszą zachwyceni fani. 

 

Zobacz: Anna Lewandowska w ogniu krytyki: Płaski brzuch nie jest wyznacznikiem szczęścia! Co na to trenerka?

 

Polecamy: Czyje to ciało? To ona wygrywa nasz PLEBISCYT na najlepsze bikini body! ZAGŁOSUJ!

 

Anna Lewandowska błyskawicznie wróciła do formy po ciąży!

Anna Lewandowska wróciła do formy sprzed ciąży
Instagram

 

Anna Lewandowska z powodzeniem łączy wszystkie obowiązki

Anna Lewandowska

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30