Klinika Miracki
East News

Wyższe temperatury zawitały do Polski dopiero teraz, więc nie mieliśmy jeszcze okazji do wizyt na plaży. Nie dotyczy to jednak zagranicznych gwiazd, które już teraz prezentują swoje ciała w bikini. Która z nich wygląda najlepiej?

 

Wybierz najlepsze bikini body 2017!

 

A Ty jesteś już gotowa na sezon bikini?

Czasem dieta i ćwiczenia, nie wystarczają i nadal nie możesz osiągnąć idealnej sylwetki. Wtedy z pomocą przychodzi najnowsza technologia – innowacyjny patent Endermologie® Alliance, opracowany przez francuską firmę LPG.

 

Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry poprzez stymulację naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

 

To jednak nie wszystko – dzięki innowacjom zabieg trwa teraz o wiele krócej – jedynie 30 minut – a ilość zabiegów, które potrzebne są do osiągnięcia pożądanego efektu – mniejsza.

 

 

Nową technologię przedstawił nam dr Krzysztof Miracki podczas konferencji prasowej „FIGHT FOR NATURAL BEAUTY – nowy wymiar Endermologie” zorganizowanej przez firmę ITP S.A. dystrybutora najnowocześniejszych technologii do medycyny estetycznej oraz Klinikę Miracki.

Wiele lat temu francuska marka LPG stworzyła unikalne urządzenia do naturalnej stymulacji i regeneracji komórkowej. Dzisiaj mam przyjemność zaprezentować Państwu najmłodsze dziecko w tej technologii, a jednocześnie najbardziej unikalne – mówił dr Miracki. – Dzięki zastosowaniu najnowszego patentu od dzisiaj terapia staje się wielowymiarowa i jak żadna inna maksymalnie dopasowana do potrzeb pacjenta.

 

Znane ze swojej skuteczności automatyczne rolki zostały wzbogacone o zmotoryzowaną klapkę, która umożliwia wielowymiarową penetrację tkanki. Wymagane dotychczas trzy różne ruchy głowicą zabiegową, dzięki nowemu patentowi łączącemu zmotoryzowaną rolkę i klapkę, zostały zastąpione przez prosty system styku głowicy ze skórą, co gwarantuje większy komfort podczas zabiegu.

 

Technologia Alliance została wyposażona w dodatkowe akcesoria – unikalny Sensor Identyfikacji Skóry Alliance (ASI), umożliwiający przeprowadzanie zabiegu przy jednoczesnym, precyzyjnym dostosowywaniu się do jakości tkanki, jej delikatności, włóknistości oraz braku elastyczności. Gwarantuje to wysoki standard bezpieczeństwa zabiegu i możliwość dopasowania do różnych problemów terapeutycznych.

 

 

Nowoczesny zabieg Endermologie® Alliance można wykonać w Klinice Miracki w WarszawieWięcej informacji na temat zabiegów znajdziesz TUTAJ.

Emily Ratajkowski
Klinika Miracki
Zagłosuj
East News
Bella Hadid
Klinika Miracki
Zagłosuj
East News
Adriana Lima
Klinika Miracki
Zagłosuj
East News
Kim Kardashian
Klinika Miracki
Zagłosuj
East News
Heidi Klum
Klinika Miracki
Zagłosuj
East News
Priyanka Chopra
Klinika Miracki
Zagłosuj
East News
Więcej na temat bikini ciało
Wyniki plebiscytu:
Emily Ratajkowski...
Bella Hadid...
Adriana Lima...
Kim Kardashian...
Heidi Klum...
Priyanka Chopra...