Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska pozuje do zdjęcia z Klarą i Laurą na rękach. Fani: "słodki ciężar"!

Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska razem z rodziną aktualnie przebywa na wakacjach w ciepłych krajach. Cała czwórka jest w pięknym, rajskim miejscu i bawi się świetnie! Tym razem na Instagramie pięknej trenerki pojawiło się nowe, urocze zdjęcie. Szczęśliwa mama dwóch córeczek trzyma je na rękach i pozuje na tle przepięknych widoków! Fani są zachwyceni i wzruszeni tym pięknym obrazkiem. Zobaczcie! 

Zobacz także: Anna Lewandowska nawet na urlopie nie odpuszcza treningów! Towarzyszy jej również mała Laura!

Anna Lewandowska pozuje do zdjęcia z Klarą i Laurą na rękach. Fani: "słodki ciężar"!

Anna Lewandowska 6 maja 2020 roku po raz drugi została mamą. Na świat przyszła córeczka znanego polskiego małżeństwa, Laura. Od tej pory gwiazda łączy obowiązki zawodowe z opieką nad dwiema uroczymi dziewczynkami! Ale Ania jest świetnie zorganizowana - nawet na chwilę nie zaprzestała swojej aktywności w mediach społecznościowych, wystartowała z nową linią komsetyków i rozpoczęła nowe, treningowe wyzwanie "FighterChallenge, do którego dołączyło tysiące fanów, a nawet gwiazdy, jak na przykład Katarzyna Zielińska

Rodzina Lewandowskich aktualnie przebywa na wakacjach w ciepłych krajach, a Ania codziennie zamieszcza przepiękne zdjęcia z tego wyjazdu. Tym trenerka wzruszyła wszystkich przepiękną fotografią ze swoimi córeczkami, które trzyma na rękach. W tle widzimy przepiękne widoki, które Lewandowscy mogą aktualnie podziwiać na żywo. Pod uroczym zdjęciem, które zamieściła Anna Lewandowska, pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych internautów! Są również pod wrażeniem tego, jak dziewczynki już wyrosły! 

- Słodki ciężar 🏋🏻‍♀️😊

- Pięknie, jeszcze tylko tatusia brakuje ❤️❤️❤️❤️

- Cudne zdjęcie!😍

- Jesteś piękną, troskliwą, radosną mamą😍😍

- Tylko mama to udźwignie😉💪 - piszą fani. 

Zobaczcie zatem to piękne zdjęcie, które opublikowała Ania! Prawda, że ciężko oderwać od niego wzrok? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♂️🧚 #mywholeworld #momoftwo

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Rodzina Lewandowskich wybrała się na rajskie wakacje! Ania jednak cały czas dopinguje swoich fanów w wyzwaniu #FighterChallenge, z którym ruszyła pod koniec czerwca. 

Anna Lewandowska
Instagram

Ania 2 miesiące po porodzie wygląda naprawdę rewelacyjnie! 

Anna Lewandowska ma idealnie płaski brzuch 3 miesiące po porodzie!
Instagram/Anna Lewandowska

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05