Klara Lewandowska w piżamce w baranki Anna Lewandowska, Klara Lewandowska Anna Lewandowska zmęczona po nieprzespanej nocy Klara Lewandowska w piżamce w baranki
Anna Lewandowska w beżowej swetrze
EastNews

Anna Lewandowska od lat zjednuje sobie fanki swoim naturalnym sposobem bycia. Mimo że żona Roberta Lewandowskiego jest znana na całym świecie, stworzyła własną markę, pod szyldem której sprzedaje zarówno produkty spożywcze, plany treningowe, jak i nawet produkty dla dzieci, to jednak wciąż jest również "zwykłą" kobietą oraz matką, taką jak jej fanki. Z powodzeniem łączy pracę zawodową z opieką nad córeczką Klarą. Wiele razy udowadniała również, że nieobce są jej typowe macierzyńskie problemy - nieprzespane noce, ząbkujące dziecko. Teraz za jej ostatnie wyznanie, które opublikowała na Instastories, każda kobieta ją pokocha i tym bardziej będzie mogła się z nią utożsamić! Sprawdźcie poniżej, co wyznała Anna Lewandowska.

Zobacz także: Ania Lewandowska wrzuca zdjęcie z ciążowym brzuszkiem i zapowiada niespodziankę!

1/5
Klara Lewandowska w piżamce w baranki
Instagram

Anna Lewandowska niedługo będzie świętowała 2. urodziny swojej córeczki Klary. Dla żadnej mamy nie jest tajemnicą, że dziecko wkracza w tym momencie w dość trudny wiek - "buntu 2-latka". Zaczynają się humorki, nauka asertywności i stawiania granic własnych oraz próby przekraczania cudzych. Jak to wygląda u Anny Lewandowskiej?

2/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska często udowadnia, że sama radzi sobie z Klarą i nie ma tłumu niań do pomocy. Mimo że trenerka na co dzień ma mnóstwo obowiązków i projektów oraz jest bardzo aktywna, to jednak to właśnie ona musi wstawać w nocy do płaczącego dziecka. Każda pracująca mama z pewnością wie, o czym mowa!

 

3/5
Anna Lewandowska zmęczona po nieprzespanej nocy
Instagram

Tym razem Anna Lewandowska pożaliła się fankom, że ostatniej nocy musiała wstawać do Klary aż... 7 razy! Trenerka pokazała zdjęcie, na którym mimo nałożonego filtra, widać duże zmęczenie.

Poziom mojego zmęczenia jest dzisiaj TEN (trenerka podniosła rękę nad głowę, wskazując poziom -przyp. red.) No, 7 razy wstawać do córki  - też są takie dni i noce, prawda mamuśki? A dzisiaj lecę do Polski na 3 dni. Lubię takie tempo, choć będzie szybko i pracowicie, to przynajmniej odpocznę i się wyśpię - powiedziała Anna Lewandowska na  Instastories.

4/5
Klara Lewandowska w piżamce w baranki
Instagram

Fanki Anny Lewandowskiej od razu zrozumiały, o czym mowa. Okazuje się, że niejedna mama miała za sobą podobną noc! 

Ale chyba dzisiaj coś było w nocy, bo moja córka też nie spała zbyt dobrze! Normalnie śpi całą noc, a tu dzisiaj 5 razy wstawała

Mój  syn dziś wstał lewą nogą, ale w przedszkolu dowiedziałam się, że ponad połowa dzieci wstała dziś z rykiem - pisały fanki trenerki.

 

5/5
Instagram

Drogie mamy, też macie za sobą ciężką noc? Też rozumiecie Annę Lewandowską, jak jej fanki? A może macie kogoś do opieki nad dzieckiem? 

Zobacz także: Gwiazdorskie kaprysy i żądania? Wiemy, jak Anna Lewandowska zachowuje się na planie nowego programu

Więcej na temat Anna Lewandowska