Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Anna Lewandowska wychodzi ze studia Dzień dobry TVN w brązowym płaszczu i beżowym golfie
TYLKO U NAS

Gwiazdorskie kaprysy i żądania? Wiemy, jak Anna Lewandowska zachowuje się na planie nowego programu

Wiemy, jak Anna Lewandowska zachowuje się na planie swojego programu w TVN! Kiedy ogłoszono, że Anna na stałe dołączy do ekipy „Dzień dobry TVN” i będzie tam realizować cykl reportaży „Sztuki walki”, wszyscy zadawali sobie pytanie, jakim okaże się pracownikiem. Kapryśną gwiazdą czy zaangażowaną w produkcję profesjonalistką? Jak udało nam się dowiedzieć, odpowiedź na to pytanie jest korzystna dla Anny.

Dzień Matki: Jak wyglądają matki gwiazd? Lewandowska bardzo podobna do mamy, ale spójrzcie na mamę Patryka Vegi!

Anna Lewandowska gwiazdą TVN?

Jak Anna Lewandowska zachowuje się w pracy?

„Oprócz tego, że jest otwarta, pogodna i potrafi słuchać ludzi z zaangażowaniem, jest kompetentna, bo sama jest aktywnym sportowcem”, mówi Ewa Baj, producentka „Dzień dobry TVN”.

Zdaniem członków ekipy, którzy pracują z Lewandowską, sportsmenka przejmuje się swoimi zadaniami i nie ma żadnych niecodziennych wymagań. Nie przylatuje na plan prywatnym odrzutowcem ani nie przyjeżdża luksusową limuzyną. Podobno podróżuje z całą czteroosobową ekipą, przygotowującą ten cykl programów. Szybko zintegrowała się ze współpracownikami, jest lubiana, a pracujący z nią fachowcy są pod wrażeniem jej kreatywności. Nie jest też tak, że Ania wpada na plan na chwilę. Jest pełnoprawnym członkiem ekipy i spędza na zdjęciach ze wszystkimi sporo czasu.

„Do tej pory korzystałam z siły Internetu. Ale telewizja daje mi nowe możliwości pokazania tego, co jest ważne – mówi „Fleszowi” Lewandowska.

Sportsmenka przez całą wiosnę będzie jeździć po Polsce i kręcić zdjęcia do „Sztuk walki”. Odwiedziła już m.in. amazonki w Łodzi i piłkarki amatorki w Poznaniu. A to dopiero początek jej pracy! Anna chce pojechać do kobiet z koła gospodyń wiejskich i klubu nordic walking. Skąd taki dobór bohaterek?

„Chciałabym przedstawić widzom niezwykłe kobiety z całej Polski, które pokazują, że w grupie jest siła, i które często w trudnych życiowych sytuacjach wzajemnie się inspirują i wspierają – tłumaczy Lewandowska.

Więcej - w nowym "Fleszu"!

Julia Wieniawa i Baron na okładce Flesza

Anna Lewandowska nie gwiazdorzy na planie DD TVN!

Anna Lewandowska w beżowej swetrze
EastNews

Zobacz także: Jeden z uczestników "Big Brothera" wystąpił w reklamie z Anną Lewandowską! Domyślacie się o kogo chodzi? 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Lewandowska zdradziła nam, jakie dania muszą pojawić się na wigilijnym stole
ONS
Newsy
Druga ciąża? Anna Lewandowska zdradziła nam plan na 2019 rok! "Na pewno zaskoczymy"

  Dla Anny Lewandowskiej to był naprawdę dobry rok! Mała Klara rośnie jak na drożdżach, trenerka świetnie prowadzi swoje interesy, a jej mąż - Robert , nadal jest jednym z najbardziej rozchwytywanych piłkarzy i jego pozycja jako lidera jednej z topowych drużyn europejskich - Bayernu Monachium - wydaje się buć niezagrożona. Czego więc życzyć gwieździe w nowym, 2019 roku? Jeszcze więcej szczęścia... Ania Lewandowska opowiedziała niedawno dziennikarce Party.pl, co planuje w nowym roku. A planów ma naprawdę dużo. I obiecuje, że na pewno zaskoczy... Zobacz też:  Góra prezentów, śnieżne szaleństwa, piękne widoki - Lewandowscy zadbali o magiczne święta dla Klary!   Anna Lewandowska w rozmowie z dziennikarką Party.pl

Anna Lewandowska w koszuli z wiązaniem
Newsy
TVN jest zadowolony z cyklu Anny Lewandowskiej? Będzie kontynuacja? Stacja podjęła decyzję!

Czy Anna Lewandowska sprawdziła się w roli dziennikarki TVN? To okaże się już wkrótce. Właśnie ważą się losy jej programu… Odwiedziła amazonki, piłkarki, samotne matki, policjantki. W cyklu reportaży „Sztuki walki” emitowanym przez całą wiosnę w „Dzień Dobry TVN” Anna Lewandowska udowodniła, że potrafi znaleźć się w każdej sytuacji: porozmawiać z nastolatką grającą w derby na wrotkach, ale też z matką osadzoną w zakładzie karnym. Czasem lały się jej łzy, czasem przybijała piątki z przy głośnych okrzykach radości. Kiedy w kwietniu cykl pojawił się na antenie TVN, Ania mówiła „Fleszowi”, że chciałaby w nim pokazać, jak kobiety, które się jednoczą, przenoszą góry. Jednak w czerwcu obejrzymy ostatni odcinek „Sztuk walki”. Postanowiliśmy wiec sprawdzić, czy TVN zamierza przedłużyć współpracę z Anną? Jesteśmy bardzo zadowoleni z oglądalności, dlatego zastanawiamy się nad kontynuacją cyklu na jesieni – mówi „Fleszowi” Ewa Baj, producentka „DDTVN”. Na razie Ania i Robert wyjeżdżają z Klarą na wakacje. Co będzie jesienią? Producenci TVN chcieliby, by Anna pojechała na przykład do koła gospodyń wiejskich. Więcej - w nowym "Fleszu"! 

Anna Lewandowska w studiu Dzień dobry TVN w szarej marynarce
East News
Newsy
Anna Lewandowska dołączyła do ekipy "Dzień Dobry TVN"! Będzie nową prowadzącą?

Anna Lewandowska dołączyła do "Dzień Dobry TVN" ze stałym cyklem "Sztuki walki". Trenerka, która jest inspiracją dla wielu kobiet w nowym cyklu pokaże ich różne historie, zachęci do zmian w swoim życiu i pokaże, jak ważna jest kobieca solidarność. Program Lewandowskiej w TVN będzie można oglądać co dwa tygodnie! Na czym polega cykl Anny Lewandowskiej w "Dzień Dobry TVN"? „Sztuki walki” to cykl rozmów z kobietami, które do tej pory mogliśmy śledzić na blogu Anny Lewandowskiej. Teraz trenerka przeniesie się na antenę TVN, gdzie będzie jeździła po całej Polsce i spotykała się z kobietami, które na co dzień muszą zmagać się z wieloma problemami lub mają za sobą trudny czas. Kobiety, z którymi rozmawiam i pracuję mają przeróżne historie. - powiedziała trenerka. W pierwszym odcinku cyklu Anna Lewandowska pojechała do Łodzi, gdzie odwiedziła klub Amazonek: Spotkałam się z kobietami po usunięciu piesi z łódzkiego klubu Amazonek. To są kobiety, które mówią z pełną pasją do życia. Wdzięczne, że dostały drugie życie - tak sportsmenka zapowiedziała program  na kanapie w "Dzień Dobry TVN". Trenerka przyznała, że jadąc tam miała zamiar motywować te kobiety, ale to one przekazały jej mnóstwo pozytywnej energii i pokazały, że nawet po trudnych doświadczeniach życiowych można być optymistą.  Dlaczego tak ważna jest kobieca solidarność? Celem cyklu trenerki jest pokazanie tego, że w jedności siła i warto korzystać ze wsparcia innych osób. Szczególnie ważne są grupy jednoczące kobiety, które mają za sobą podobne historie. W ten sposób znajdują zrozumienie i mogą z kimś porozmawiać. Cykl będzie pojawiał się co dwa...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner