Party Stories
Anna Lewandowska z córkami Laurą i Klarą
Instagram
Newsy

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z córkami i pyta fanów: "Nie tak wygląda mama z Instagrama?"

Anna Lewandowska pokazała zdjęcia z małą Klarą i Laurą. Przy okazji wyjawiła, czego córki nauczyły ją w macierzyństwie.

Anna Lewandowska co jakiś czas pokazuje swoje dzieci w uroczych, rodzinnych sytuacjach. Trenerka nie raz podkreślała, jak ważna jest dla niej rodzina. Niedzielne popołudnie okazało się być idealnym czasem do spędzenia go z rozbawionymi córkami. Ania pokazała mało "instagramowe" zdjęcie i napisała, czego nauczyły ją jej własne dzieci. Fani są jak zwykle zachwyceni, nie tylko urodą dziewczynek, ale także szczerością wpisu Ani. 

Pamiętacie Szymona Solejuka z "Rancza"? Dziś ma 24 lata i... z trudem go rozpoznaliśmy

Anna Lewandowska opisuje popołudnie z Klarą i Laurą: "Weszły mi na głowę"

Anna Lewandowska spędzała miły dzień z Klarą i Laurą. Dziewczynki bawiły się z mamą na kanapie. Zdjęcie, jakie pokazała trenerka, jest oczywiście bardzo mało wyraźne i nie widać na nim dokładnie twarzy dziewczynek. Widać jednak, że śmieją się i wspaniale bawią z mamą i... wchodzą jej na głowę!

Weszły mi na głowę ❤️👩‍👧‍👧
Nie tak wygląda mama z Instagrama?😂

To one nauczyły mnie odpuszczać, zwalniać, leniuchować… 🧘 Uwielbiam takie rodzinne, niespieszne niedziele 🥰 Niedziela to dla mnie czas dla rodziny, czas odpoczynku.

Trenerka zaznacza przy okazji, jak bardzo ważny jest odpoczynek i jak ważne jest, by się mu poddać, gdy organizm zdecydowanie tego potrzebuje. Przemyślenia trenerki podzielają oczywiście jej fani, ale nie byliby sobą, gdyby nie odnieśli się do dwóch przesłodkich córek Ani:

Ale fajne dziewczyny! ❤️ tez uwielbiam takie rodzinne niedziele ! ❤️❤️

Jak słodko!! Super Aniu, że pokazujesz, że nie zawsze jest tak kolorowo jak wszyscy myślą. To jest niesamowicie ważne w dzisiejszych czasach👏❤️

Właśnie tak wygląda prawdziwa mama 😉👍

Trzy skarby naszego Lewego ❤️❤️❤️❤️

Klara to mała Ania,a Laurka mały Robert ❤❤leniwe niedziele najlepsze 🤗🤗🤗 - zauważają fani.

Też uważacie, że córki Lewandowskich to ich małe kopie?

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała zdjęcie, a fani wyłapali niesamowite podobieństwo! „Klara to mała Ania!” Też to widzicie?

Anna Lewandowska pokazała urocze, rodzinne zdjęcie. Fani cieszą się, że trenerka nie koloryzuje macierzyństwa. 

Anna Lewandowska z córkami Laurą i Klarą
Instagram

Klara i Laura rosną jak na drożdżach. Fani nie dowierzają, że dziewczynki są już tak duże!

Anna Lewandowska z rodziną
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Lewandowska
Instagram
Newsy
Anna Lewandowska pozuje do zdjęcia z Klarą i Laurą na rękach. Fani: "słodki ciężar"!

Anna Lewandowska razem z rodziną aktualnie przebywa na wakacjach w ciepłych krajach. Cała czwórka jest w pięknym, rajskim miejscu i bawi się świetnie! Tym razem na Instagramie pięknej trenerki pojawiło się nowe, urocze zdjęcie. Szczęśliwa mama dwóch córeczek trzyma je na rękach i pozuje na tle przepięknych widoków! Fani są zachwyceni i wzruszeni tym pięknym obrazkiem. Zobaczcie!  Zobacz także:  Anna Lewandowska nawet na urlopie nie odpuszcza treningów! Towarzyszy jej również mała Laura! Anna Lewandowska pozuje do zdjęcia z Klarą i Laurą na rękach. Fani: "słodki ciężar"! Anna Lewandowska 6 maja 2020 roku po raz drugi została mamą. Na świat przyszła córeczka znanego polskiego małżeństwa, Laura. Od tej pory gwiazda łączy obowiązki zawodowe z opieką nad dwiema uroczymi dziewczynkami! Ale Ania jest świetnie zorganizowana - nawet na chwilę nie zaprzestała swojej aktywności w mediach społecznościowych, wystartowała z nową linią komsetyków i rozpoczęła nowe, treningowe wyzwanie "FighterChallenge, do którego dołączyło tysiące fanów, a nawet gwiazdy, jak na przykład Katarzyna Zielińska !  Rodzina Lewandowskich aktualnie przebywa na wakacjach w ciepłych krajach, a Ania codziennie zamieszcza przepiękne zdjęcia z tego wyjazdu. Tym trenerka wzruszyła wszystkich przepiękną fotografią ze swoimi córeczkami, które trzyma na rękach. W tle widzimy przepiękne widoki, które Lewandowscy mogą aktualnie podziwiać na żywo. Pod uroczym zdjęciem, które zamieściła Anna Lewandowska, pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych internautów! Są również pod wrażeniem tego, jak dziewczynki już wyrosły!  - Słodki ciężar 🏋🏻‍♀️😊 - Pięknie, jeszcze tylko tatusia brakuje ❤️❤️❤️❤️...

Najmodniejsze fryzury 2020 roku: out of bed hair /Anna Lewandowska
Instagram
Newsy
Anna Lewandowska pokazała pierwsze wspólne zdjęcie córeczek Laury i Klary!

Trenerka opublikowała w sieci zdjęcie Klary i Laury! To pierwsza wspólna fotka córek Anny i Roberta Lewandowskich. Musicie zobaczyć, jak starsza pociecha pary opiekuje się młodszą siostrzyczką! Internauci są zachwyceni tym słodkim widokiem.  Dumna mama pochwaliła się swoimi córkami Anna i Robert Lewandowscy w minioną środę 6 maja po raz drugi zostali rodzicami. Para doczekała się drugiej córeczki- dziewczynka otrzymała piękne imię Laura. Piłkarz pochwalił się swoim szczęściem za pośrednictwem Instagrama, gdzie opublikował pierwsze zdjęcie ze swoją pociechą. Następnego dnia Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie małej Laury i zdradzila, jaka niespodziank a czekała na nią po powrocie do domu. Teraz dumna mama opublikowała w sieci pierwszą wspólną fotkę córek! Siostry 🧚🏽‍♀️🧚🏻‍♂️ Rodzina jest najważniejsza- napisała Anna Lewandowska.  Fani są zachwyceni  Klarą  i Laurą! Pod najnowszym wpisem Anny Lewandowskiej pojawiło się mnóstwo wpisów. Zdjęcie córek trenerki skomentowało również sporo gwiazd!  - Piękny widok 🥰🥰🥰 w rodzeństwie siła 🙌🏻- napisala Paulina Krupińska. - Słodziaki-szczęściary! Już zawsze będą miały siebie! ❤️❤️❤️- dodała Małgorzata Kożuchowska.  - wzruszające 😍❤️- skomentowała Cleo. - Jakie piękne!!!!!- napisała Anna Dereszowska.  Zobaczcie pierwsze wspólne zdjęcie córek Anny i Roberta Lewandowskich! Klara i Laura to prawdziwe słodziaki!  Zobacz także:   Tak Robert Lewandowski powitał w domu Anię i córkę Laurę. Każdy tata powinien wziąć z niego przykład! Anna Lewandowska pokazała zdjęcie córek. Zwróćcie uwagę, że na zdjęciu widać fragment twarzyczki Laury!  ...

Newsy
Anna Lewandowska pokazała twarz Laury! Nareszcie wiemy, jak wygląda najmłodsza córka Lewandowskich

Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie nowymi rodzinnymi zdjęciami, na których widzimy rodzinkę w komplecie. Relacja z pięknego niedzielnego dnia wzbudziła wiele emocji wśród fanów Ani. Dlaczego? Ponieważ Lewandowska coraz śmielej pokazuje swoje córeczki. Okazało się, że na jednym ze zdjęć widać nawet twarz Laury ! Zobacz także:   Tak Klara Lewandowska opiekuje się Laurą. Anna Lewandowska może być dumna! Lewandowscy - ich rodzinne zdjęcia z Laurą i Klarą biją rekordy popularności Anna Lewandowska spędziła miły czas z rodziną w komplecie. Klara i Laura rosną jak na drożdżach! Dziewczynki uwielbiają spędzać czas ze swoimi rodzicami. Ania i Robert Lewandowscy stworzyli piękną, szczęśliwą rodzinę. To właśnie to zdjęcie wzbudziło najwięcej emocji wśród fanów rodziny Lewandowskich. Widać na nim piękną twarz Laury - spójrzcie jakie ma piękne oczy! Niestety na zdjęciu widzimy tylko część twarzy Laury, jednak mamy nadzieję, że niedługo Ania Lewandowska pokaże ją w całości i będziemy mogli jednoznacznie stwierdzić, do kogo jest bardziej podobna - do Ani czy Roberta. Anna Lewandowska pokazuje coraz więcej zdjęć z córeczkami! Widać, że mama lubi, kiedy jej córki mają podobne do niej stylizacje ;-). Prawda, że razem wyglądają bosko?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner