Anna Lewandowska na co dzień prowadzi bardzo zdrowy tryb życia: zdrowo się odżywia i jest aktywna fizycznie. Mimo to nie omijają ją różnego rodzaju choroby. Ostatnio na swoim Instagramie zdradziła, że zmaga się ze SIBO, czyli z zespołem rozrostu bakteryjnego jelita cienkiego. Teraz pokazała, jak zmienił się jej brzuch przez chorobę. Trenerkę wsparło wiele internautek.

Reklama

Anna Lewandowska pokazała, jak zmienił się jej brzuch przez chorobę. Wsparło ją wiele kobiet

Od lat żona Roberta Lewandowskiego promuje zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną. Ostatnio jej wyznanie zaniepokoiło wielu internautów, którzy wciąż dopytują o to, jak się czuje. Anna Lewandowska wyznała, że choruje na SIBO, które może powodować wiele dolegliwości żołądkowo-jelitowych, a nawet prowadzić do rozwoju innych chorób. Trenerka postanowiła napisać post na ten temat i pokazała dwa zdjęcia. Pierwsze przedstawia ją w stroju kąpielowym i wyrzeźbionym brzuchem, a na kolejny pokazała zaokrąglony brzuszek, który zaskoczył niejednego fana. W dalszej części 35-latka opisała, na czym polega SIBO oraz przedstawiła jego dolegliwości.

SIBO rzeczywiście łatwo pomylić z innymi dolegliwościami. Niektóre z objawów mogą występować równolegle, różnić się częstotliwością czy czasem trwania. (...) Jeśli więc podejrzewacie u siebie SIBO to pierwszym, koniecznym krokiem jest wizyta u SPECJALISTY????‍⚕️ (...) Ponieważ dostaję od Was mnóstwo pytań o SIBO, raz w tygodniu będę publikować treści poświęcone tej chorobie. Jestem w trakcie leczenia, ale mam nadzieję, że wkrótce uda mi się uporać z tematem???? - napisała Anna Lewandowska na swoim Instagramie.

Zobacz także: Ania Lewandowska w ogniu krytyki, wszystko przez jedno nagranie. Odpowiedziała

Pod wpisem żony Roberta Lewandowskiego pojawiło się mnóstwo komentarzy od wspierających ją kobiet. Okazuje się, że wiele jej obserwatorek również zmaga się z tym problemem.

- Niestety to również moja codzienność. Życzę dużo wytrwałości, bo to długa walka

- Moja Córeczka miała sibo. Miała długie leczenie i udało się. Zdrowia Aniu dla Ciebie ????

- Dziękuje Aniu za ten post ???? jesteśmy z Tobą, tak jak Ty zawsze jestem z nami. W grupie siła ❤️ - czytamy w komentarzach.

imgtH7U9l-db3161d
Instagram/Anna Lewandowska

Zobacz także: Tak Anna Lewandowska spędza czas na tygodniu mody w Paryżu. Co za figura!

Zobacz także
Reklama

Pod wpisem Anny Lewandowskiej oczywiście nie obyło się również bez komplementów dotyczących jej sylwetki.

- Wow!

- Ale ciało ????

- Aniu figurka Mistrzostwo ????????????❤️❤️❤️❤️ - czytamy dalej w komentarzach.

imgFLXYwo-7aaddf2
Instagram @annalewandowska
Reklama
Reklama
Reklama