Anna Lewandowska w białej bluzce

Anna Lewandowska znów z brzuszkiem! Ta fotka nie uciszy plotek o trzeciej ciąży! 

Anna Lewandowska w białej bluzce

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z brzuszkiem! Trenerka opisała, jak ważne jest, żeby dbać o siebie w trakcie ciąży. Lewandowska dodała wiele wzruszających słów o stanie błogosławionym. Zdjęcie poruszyło fanów, szczególnie na tle ostatnio wypowiedzianego przez trenerkę zdania o tym, że marzy o powiększeniu rodziny. Pod jednym z rodzinnych zdjęć jedna z fanek napisała: "Po każdym kolejnym dziecku wygląda pani coraz lepiej. Chciałabym tak". Ania Lewandowska odpisała wówczas: "Dziękuję. Hihi planuję więcej". Nic więc dziwnego, że Ania uwielbia mówić o tym tak wyjątkowym dla kobiet czasie i temu właśnie poświęciła swój najnowszy post. 

Anna Lewandowska w trzeciej ciąży?

Anna Lewandowska pokazała teraz piękne zdjęcie z brzuszkiem. Większość fanów spieszyła już z gratulacjami, jednak szybko okazało się, że zdjęcie jest jedynie wspomnieniem jednej z ciąż trenerki. Do postu Ania dołączyła wymowne zdjęcie:

Dziewczyny, ciąża to niezwykły czas, ale też ogromne wyzwanie. Zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna, suplementacja - to wszystko ma bardzo duże znaczenie nie tylko dla zdrowia dziecka, ale też dla nas samych. Dbajcie o siebie! 🥰 Ktoś niedługo będzie Was bardzo potrzebował 👶 - napisała Ania. 

W najbliższym czasie odbędą się bowiem warsztaty, na których trenerka będzie przygotowywać swoje podopieczne do ciąży i pomagać już ciężarnym pracować ze swoim ciałem. Dla Ani druga ciąża była ogromnym odkryciem, przeżyła ją bardzo spokojnie i świadomie. Na swoim Instagramie wspominała ten wyjątkowy czas:

Lubię wracać do tego etapu mojego życia🤰❤️To był świadomie spędzony czas - pisała od ciąży z Laurą. 

Dzieci Ani rosną jak na drożdżach, a trenerka często dzieli się uroczymi zdjęciami swojej rodziny. Lewandowska nie jest w swoim macierzyństwie sama. Robert Lewandowski ostatnio przyznał, w jaki sposób pomaga ukochanej żonie przy dzieciach. 

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała twarz Klary! To jej ulubiona  "partnerka treningowa"

Ania pokazała urocze zdjęcie z brzuszkiem. 

Ania Lewandowska uwielbia podkreślać rolę macierzyństwa w swoim życiu. 

Druga pociecha Lewandowskich przyszła na świat w maju 2020 roku.

Anna Lewandowska nie ochrzciła Laury
Instagram

 

Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22