Robert Lewandowski 21 sierpnia skończył 33 lata. Nasz najlepszy polski piłkarz hucznie świętował swoje urodziny razem z żoną Anną Lewandowską i wieloma przyjaciółmi. Impreza zdecydowanie należała do udanych, a wyjątkowy tort, który otrzymał sportowiec, zwala z nóg! Oczywiście nie zabrakło na nim akcentów związanych z jego pasją. Co ciekawe, na pięknym cieście znalazł się również akcent związany z Anną Lewandowską! Dlaczego? Sprawdźcie szczegóły!

Reklama

Zobacz także: Anna Lewandowska w hitowych butach na jesień za 2200 złotych. Te kalosze będziecie widzieć wszędzie jesienią 2021

Robert Lewandowski miał zjawiskowy tort urodzinowy

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska to zdecydowanie jedna z najbardziej popularnych par w polskim show biznesie. Zakochani są małżeństwem już od ponad 8 lat, a ich losy śledzi miliony fanów! Internauci chętnie zaglądają na ich profile społecznościowe, na których para dzieli się zdjęciami nie tylko związanymi ze swoją działalnością zawodową, ale także tymi, na których możemy zobaczyć ich uroczą rodzinkę. Furorę w sieci zawsze robią piękne zdjęcia z ich córeczkami - Klarą i Laurą. Od tej wspaniałej rodzinki naprawdę trudno oderwać wzrok!

@_rl9, Instagram

Ostatnio wokół Anny i Roberta Lewandowskich zrobiło się głośno za sprawą hucznych urodzin piłkarza. Jak się okazało, małżeństwo razem z przyjaciółmi, między innymi Wojtkiem Szczęsnym, Mariną Łuczenko, Pauliną Krupińską czy Sebastianem Karpielem-Bułecką, świętowało ten piękny dzień podczas wielkiej imprezy w jednej z warszawskich miejscówek. Choć Anna Lewandowska nie zdecydowała się na szczegółową relację z tego wydarzenia na swoim Instagramie, to jednak postanowiła pochwalić się zjawiskowym tortem, jaki otrzymał Robert Lewandowski. Sami spójrzcie na to dzieło!

Instagram/Anna Lewandowska

Zobacz także: Anna Lewandowska z córką na lotnisku. Klara leci z mamą na obóz treningowy!

Zobacz także
Reklama

Patrząc jednak na opis wszystko wskazuje na to, że tego dnia uczestnicy imprezy świętowali nie tylko urodziny Roberta Lewandowskiego, ale także... Anny Lewandowskiej! W końcu piękna trenerka już 7 września także skończy 33 lata. Z tego też względu na torcie pojawiły się akcenty związane z piłką nożną, a także ciężarki, które na co dzień są nieodłącznym atrybutem podczas treningów Anny Lewandowskiej. I jak Wam się podoba? My nie możemy oderwać od niego wzroku! Oczywiście Annie Lewandowskiej i Robertowi Lewandowskiemu życzymy wszystkiego dobrego!

Instagram/_rl9
Reklama
Reklama
Reklama