Instagram

Anna Lewandowska już urodziła? Trenerka pokazała swój brzuch i... wszystko jest jasne

Instagram

Fani Anny Lewandowskiej z niecierpliwością czekają na wieści o narodzinach drugiego dziecka gwiazdy! Niektórzy z nich spekulowali ostatnio, że trenerka już urodziłą. Na jej Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia, które rozwiały wszystkie wątpliwości obserwujących profil żony Roberta Lewandowskiego. Ania pochwaliła się swoim brzuszkiem i... wszystko stało się jasne! Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan jest w ciąży! Kto jeszcze spodziewa się dziecka? Lista gwiazd jest długa!

Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcia! Czy gwiazda już urodziła? 

Od kilku tygodni nie ustają spekulacje fanów na temat ciąży Ani Lewandowskiej. Niektórzy z nich twierdzili nawet, że gwiazda zapewne jest już po porodzie, a z ogłoszeniem radosnej nowiny czeka na odpowiedni moment - jak przypadające dziś urodziny swojej pierwszej córeczki, Klary. Dowodem miał być chwilowy zanik aktywności Ani na Instagramie oraz brak nowych Tik Toków. Jednak w miniony weekend gwiazda postanowiła rozwiać wszystkie wątpliwości swoich wielbicieli. 

W minioną niedzielę Ania pochwaliła się fotografią z siłowni, na której możemy zobaczyć jej brzuszek! Nie ma już żadnych wątpliwości, że gwiazda w dalszym ciągu nie urodziła.

Ktoś tu się chyba nieźle zadomowił🤗 #pregnantworkout✔️Dzisiaj bardzo symboliczny, rozluźniający trening. Aktywność fizyczna zwłaszcza w moim stanie - zawsze z głową - napisała Anna Lewandowska pod zdjęciem. 

Fani w komentarzach pod postem są pełni podziwu dla Ani, że nawet na ostatniej prostej przed porodem, nie rezygnuje z aktywności fizycznej! 

- Że Ty dajesz radę na końcówce ciąży... brawo kochana trzymam kciuki powodzenia ❤❤❤

- Podziwiam... Ja w ostatnim miesiącu miałam problem z wejściem po schodach. Ale... Trzeba słuchać swojego ciała

- Jesteś niemożliwa w pozytywnym słowa znaczeniu. Wiele kobiet w twoim stanie siedziało by i się objadało, ty dajesz wszystkim takiego kopa i pokazujesz , że nie ważne kiedy i w jakim stanie ale w miarę możliwości można wiele. Dziękujemy że Jesteś i Wiele z Nas motywujesz ❤😘😘

- Dajesz powera z tym brzuszkiem jeszcze większego! 😘 wzór kobieta! 😍 codzienna dawka motywacji a te wyzwania? Nie do opisania!!!! Ogroooomny poweeer, wsparcie w Tobie każdego dnia! ❤️🔥 duuużoooo zdrówka! Buziaki! 😙 - piszą fani gwiazdy.

Wygląda na to, że Ania na chwilę przed porodem czuje się naprawdę wspaniale, a fani mają oficjalne potwierdzenie, że gwiazda w dalszym ciągu jeszcze nie urodziła. Niemniej jednak poród trenerki to już kwestia najbliższych dni. Ściskamy mocno kciuki za Anię i życzymy jej dużo zdrowia i szczęśliwego rozwiązania! 

Instagram

Drugie dziecko Ani i Roberta Lewandowskich może przyjść na świat w okolicach urodzin Klary! 4 maja dziewczynka kończy już 3 latka! Córeczka Ani i Roberta z pewnością z niecierpliwością czeka na rodzeństwo. 

Instagram

W najbliższych dniach rodzina Ani i Roberta Lewandowskich powiększy się!

Anna Lewandowska na Tik Toku
Tik Tok

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48