Klara Lewandowska już niedługo będzie świętowała swoje 2. urodziny. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach. Sądząc po zdjęciach, które publikują na Instagramie jej rodzice, Klara ma zacięcie do sportu. Niedawno Robert Lewandowski pochwalił się, jak gra razem z córką w piłkę nożną. Z kolei Ania również pokazała na Instagramie, jak aktywnie spędza czas z dziewczynką. Nie uwierzycie, co potrafi już zrobić ta rezolutna 2-latka!

Reklama

Anna Lewandowska trenuje razem z Klarą

Anna Lewandowska zrobiła sobie niedawno przerwę od treningów. Celebrytka zawiesiła je na czas trwania świąt. Jak sama napisała na Instagramie, chciała jak najwięcej czasu spędzić z bliskimi. Wygląda jednak na to, że jej urlop od treningów właśnie dobiegł końca. Ania Lewandowska pokazała bowiem na Instagramie, jak aktywnie spędza czas z córeczką.

Zobacz także: Już wiadomo, w czyje ślady pójdzie Klara Lewandowska! To zdjęcie nie pozostawia żadnych wątpliwości!

Klara z chęcią naśladuje swoją mamę. Na zdjęciu widać, jak stara się odtworzyć jej ruchy. Ta urocza fotografia wzruszyła internautów, wśród których znalazła się między innymi Karolina Ferenstein-Kraśko.

Super !!! Dzielenie swojej pasji z dziećmi to najcudowniejsze co może się nam przytrafić w życiu ????♥️♥️???????????? - napisała żona znanego dziennikarza.

Was też zachwyca ten widok?

Klara pójdzie w ślady rodziców?

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama