Anna Lewandowska bawi się z córką Klarą
Instagram

Nie uwierzycie, co zrobiła Klara! Anna Lewandowska musi być z niej dumna

Anna Lewandowska bawi się z córką Klarą
Instagram

Klara Lewandowska już niedługo będzie świętowała swoje 2. urodziny. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach. Sądząc po zdjęciach, które publikują na Instagramie jej rodzice, Klara ma zacięcie do sportu. Niedawno Robert Lewandowski pochwalił się, jak gra razem z córką w piłkę nożną. Z kolei Ania również pokazała na Instagramie, jak aktywnie spędza czas z dziewczynką. Nie uwierzycie, co potrafi już zrobić ta rezolutna 2-latka!

Anna Lewandowska trenuje razem z Klarą

Anna Lewandowska zrobiła sobie niedawno przerwę od treningów. Celebrytka zawiesiła je na czas trwania świąt. Jak sama napisała na Instagramie, chciała jak najwięcej czasu spędzić z bliskimi. Wygląda jednak na to, że jej urlop od treningów właśnie dobiegł końca. Ania Lewandowska pokazała bowiem na Instagramie, jak aktywnie spędza czas z córeczką. 

Zobacz także: Już wiadomo, w czyje ślady pójdzie Klara Lewandowska! To zdjęcie nie pozostawia żadnych wątpliwości!

Klara z chęcią naśladuje swoją mamę. Na zdjęciu widać, jak stara się odtworzyć jej ruchy. Ta urocza fotografia wzruszyła internautów, wśród których znalazła się między innymi Karolina Ferenstein-Kraśko.

Super !!! Dzielenie swojej pasji z dziećmi to najcudowniejsze co może się nam przytrafić w życiu 🙏♥️♥️💥👍😍 - napisała żona znanego dziennikarza.

Was też zachwyca ten widok?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Is this for real? Half a MILION @diet_training_by_ann ?💥💥💥💥 This is how many of you have downloaded my app to try if healthy lifestyle is OK! Do you know what makes me the happiest girl in the world? That, so many of you lead healthy life with my app by still using it. I respect that and appreciate it!♥️♥️♥️ ______________________ Czy to się dzieje naprawdę?! Ponad PÓŁ Miliona w➡️ @diet_training_by_ann !!!💥💥💥💥 Tak dużo osób ściągnęło moją aplikację, żeby sprawdzić czy zdrowszy styl życia jest OK😉 A wiecie co w takich momentach cieszy najbardziej? To, że tak wielu z Was wytrwało! Szanuję i bardzo doceniam♥️♥️♥️! I już niedługo będę miała dla Was fajną niespodziankę z NAGRODAMU! A tymczasem życzę Wam SUPER zabawy i odpoczynku na “majówce” i nie zapominajcie, że karkóweczkę z grilla czy kiełbaskę można szybko spalić (w app podaję Wam na tacy programy treningowe - chyba pomyślę jeszcze o treningach z najmłodszymi 😉🤔) PS. KTO TRENUJE Z APP? Będę Was szukała po #annalewandowska 😍🤫 _____ #annalewandowska #healthyplanbyann #workoutbyann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Klara pójdzie w ślady rodziców?

Klara Lewandowska w dresie
Instagram

 

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13