Anna Lewandowska, Klara Lewandowska Anna Lewandowska, Klara Lewandowska ćwiczą na siłowni Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Robert Lewandowski grają w piłkę
Klara Lewandowska w piżamce w baranki
Instagram

Za niecały miesiąc Klara Lewandowska, córeczka Anny i Roberta Lewandowskich skończy 2 lata. Okazuje się, że już w tak młodym wieku dziewczynka doskonale wie, co będzie robić w przyszłości. W końcu słynni rodzice kształtują w Klarze zdrowe nawyki i zamiłowanie do sportu. Zastanawiacie się, w czyje ślady pójdzie Klarcia - mamy trenerki, a może taty piłkarza? My już wiemy! Zobaczcie poniżej!

Zobacz także: Anna Lewandowska pierwszy raz pokazała Klarę! "Śliczna dziewczynka"

1/4
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy bardzo chronią Klarę, nie pokazując jej twarzy w mediach społecznościowych. Mimo tego, chętnie publikują zdjęcia i nagrania z udziałem swojej pociechy, dzięki czemu my wiemy, co Klara lubi robić i na czym najchętniej się skupia.

2/4
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska ćwiczą na siłowni
Instagram

Klara już od dawna wie, że sport zajmuje ważną część życia w jej rodzinie. Kilka miesięcy temu Anna Lewandowska pokazywała nawet jak Klarcia ćwiczy z nią na siłowni! Wtedy wydawało się, że dziewczynka pójdzie w ślady swojej mamy.

 

3/4
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Robert Lewandowski grają w piłkę
Instagram

Klarcia jednak dorasta i znajduje nowe ulubione zajęcia i zabawy. Ostatnio odkryła... piłkę nożną! Anna Lewandowska pokazała jak całą rodzinę grają "w nogę" - ona sama stała na bramce, a Klara kopała piłkę. Robert natomiast dawał jej piłkarskie wskazówki. Nie mamy już żadnych wątpliwości - Klara pójdzie w ślady swojego słynnego taty. To urodzona piłkarka! 

4/4
Instagram

Myślicie, że Klara faktycznie pójdzie w ślady swojego taty? A może zajmie się czymś, co zupełnie nie jest związane ze sportem?

Zobacz także: Lewandowski pokazał nowe zdjęcie z Klarą. Podpis pod fotografią rozczuli nawet największego twardziela