Anna Lewandowska z córką Klarą
Instagram

"Na zdjęciu malutka Klara" Anna Lewandowska pokazała, jak po urodzeniu wyglądała jej córka!

Anna Lewandowska z córką Klarą
Instagram

 

Anna Lewandowska chętnie pokazuje w sieci zdjęcia swojej córki Klary. Choć ani trenerka, ani Robert Lewandowski nie pokazali jeszcze twarzy swojej córki, cała Polska wie, jak wygląda Klara. Zwłaszcza z profilu ;) Ania zdecydowała się pokazać kolejne zdjęcie Klary, ale tym razem zupełnie inne od wszystkich! To rysunek jej córki, który powstał zaraz po tym, jak Klara przyszła na świat 4 maja 2017 roku. 

 

Kochane Mamy!!! Przed Wami kolejna nowość na @babybyann. To wyjątkowy projekt, który w symboliczny i ponadczasowy sposób pomoże Ci uwiecznić tak ważny moment jak przyjście na świat Twojego małego skarba. Plakaty z maleństwem są wyjątkową pamiątką na lata✨

Na zdjęciu malutka Klara ♥️ przypomina jak ten czas szybko leci... A już ma ponad 1,5 roku♥️ - napisała na Instagramie Ania.

 

Trenerka niedawno ruszyła ze swoim nowym projektem "Baby by Ann", w ramach którego tworzy kolekcje ubrań, gadżetów dla dzieci, ale również prowadzi bloga, na którym pojawiają się wywiady ze znanymi rodzicami oraz udziela porad młodym mamom. Nowość na jej stronie to plakaty z dziećmi, które mogą zamówić dla siebie rodzice. Ania zaprezentowała, jak mogą wyglądać! Przy okazji mamy możliwość zobaczyć, jak jej córka wyglądała zaraz po urodzeniu! 

 

Polecamy: Zapomnijcie o zdjęciach Muchy z wakacji! Anna Lewandowska pokazała jeszcze odważniejsze! I to z Klarą!

 

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie Klary

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie Klary
Instagram

Córka Ani i Roberta ma już 1,5 roku!

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
instagram

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43