Anna Lewandowska, Klara Lewnadowska
instagram
1/4
Ania Lewandowska z Klarą

 

Ania Lewandowska od kilku dni wypoczywa z rodziną w Dubaju. Trenerka w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Nowy Rok przywitała wspólnie z Mariną Łuczenko-Szczęsną i Sławomirem Peszko. Żona Roberta Lewandowskiego, która 1,5 roku temu urodziła córeczkę właśnie podzieliła się z fanami zdjęciem z plaży. Fani są zachwyceni figurą 30-latki, a najbardziej jej zgrabnymi pośladkami!

 

 

 

Zobacz też: Tak Anna Lewandowska bawi się z mężem i przyjaciółmi w Dubaju. Zobacz nagranie ich szalonego tańca, które rozbawi cię do łez!

 

2/4
Anna Lewandowska
Instagram

 

Anna Lewandowska córeczkę Klarę urodziła 4 maja 2017 roku. Trenerka szybko wróciła do formy sprzed ciąży i pozbyła się dodatkowych kilogramów. Już kilka dni po porodzie była karateczka zachwycała płaskim brzuchem. Fani nie mogli uwierzyć, że tak może wyglądać ciało po ciąży! Czy 1,5 roku później wiele się zmieniło w tej materii? Koniecznie zobaczcie najnowsze zdjęcie, jakie żona Roberta umieściła na Instagramie! 

3/4
Anna Lewandowska, Klara Lewnadowska
instagram

 

Anna Lewandowska z chęcią korzysta z promieni słonecznych w Dubaju. Trenerka na plaże zabiera malutką Klarę, jednak od razu widać, że chroni dziecko przed słońcem. Dziewczynka w przeciwieństwie do mamy ma na głowie nakrycie głowy, a także nie jest opalona ;) Ania i Klara choć stoją tyłem do nas, to widać, że mają na sobie identyczne stroje kąpielowe! Jak na zdjęcie zareagowali fani gwiazdy? 

Właśnie mi przypomniałaś, że idą wakacje. I w te wakacje nie chce już się obwijać pareo udając, że jest zimno, bo wiatr wieje!

Piękne zdjęcie!

Nie mam nawet połowy dziecka i takiej idealnej pupy. Gdzie popełniłam błąd?

Dobra, te nogi i pośladki mnie zmotywowały! Biorę się do roboty - pisali zachwyceni internauci. 

4/4
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Marina, Wojtek Szczęsny, Peszko
Instagram

 

Czy Anna zmobilizowała was do ćwiczeń?