Anna Lewandowska beta
Instagram

Anna Lewandowska pokazała, jak bawiła się na urodzinach Vogue Polska! Musicie to zobaczyć...

Anna Lewandowska beta
Instagram

Magazyn Vogue Polska świętuje swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji odbyła się huczna impreza, na którą było zaproszone mnóstwo gwiazd i osób z branży modowej. Wśród zaproszonych gości pojawiła się Anna Lewandowska. Trenerka na swoim Instagramie umięsciła obszerną relację z tej prestiżowej imprezy. Zobaczcie, jak bawiła się na urodzinach polskiego Vogue'a!

Jak Anna Lewandowska  świętowała pierwsze urodziny Vogue Polska?

Anna Lewandowska doskonale realizuje się w innych branżach niż moda, ale wszyscy doskonale wiedzą, że moda jest jednym z jej zainteresowań. Na razie na jej stronie babybyann.com można kupić ubrania dla dzieci, ale kto wie może zdecyduje się zaprojektować np. własne ubrania sportowe. W końcu jej stylizacje są inspiracją dla tysięcy kobiet, które śledzą jej styl i starają się stworzyć podobne zestawy. Anna Lewandowska może nie jest bezpośrednio związana z modą, ale na pewno jest jedną z najbardziej wpływowych Polek, dlatego nie mogło jej zabraknąć na tej imprezie. Na Instagramie umieściała mnóstwo relacji wideo z urodzin. Mogliśmy zobaczyć ją jak pozowała na ściance z Łukaszem Jemiołem i Jessiką Mercedes. Pokazała też jak wyglądała uroczysta kolacja. Przy okazji mogliśmy zobaczyć, jaką stylizację wybrała na tę okazję!

Seksowna sukienka Anny Lewandowskiej!

Na imprezie z okazji pierwszych urodzin polskiego Vogue'a Anna Lewandowska pojawiła się w seksownej sukience mini w czarnym kolorze. Mocnym akcentem kreacji były obszerne rękawy obszyte piórami. Całość prezentowała się bardzo spektakularnie. Jak sądzicie?

Koniecznie obejrzyjcie zdjęcia z imprezy!

 

Anna Lewandowska na wspólnym zdjęciu z Łukaszem Jemiołem, Jessiką Mercedes i Karlą Gruszecką

Instagram

Anna Lewandowska na urodzinowej kolacji

Instagram

Anna Lewandowska na urodzinach Vogue Polska

Instagram

 

Zobacz także: Anna Lewandowska zareagowała na krytykę mistrzyni świata w karate. Co napisała? 

Więcej na temat Vogue Anna Lewandowska
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37