Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek. Jest już ogromny!

Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska już wkrótce po raz drugi zostanie mamą! Gwiazda nawet w ostatnich tygodniach ciąży nie zamierza zwalniać tempa i jeszcze niedawno prowadziła treningi na swoim obozie. Teraz w związku z kwarantanną spędza mnóstwo czasu w domu z rodziną i co jakiś czas pokazuje na Instastories swoje treningi lub układy taneczne.

Trenerka zawsze mogła pochwalić się doskonałą figurą, a teraz, kiedy jest w ciąży, często chwali się zdjęciami ciążowego brzuszka. Spójrzcie na nowe zdjęcie Anny Lewandowskiej! Brzuszek jest już ogromny!

 

Ewydanie Party

 

Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek

Anna Lewandowska nie zamierza sobie robić wolnego od pracy. Podobnie zresztą jak w przypadku pierwszej ciąży. Trenerka ćwiczy, zajmuje się swoimi mediami społecznościowymi, a obecna sytuacja związana z koronawirusem sprawiła, że celebrytka musi spędzić więcej czasu z rodziną. Z całą pewnością Klara jest zachwycona, że ma mamę cały czas dla siebie.

Niedawno gwiazda przyznała, że obawia się konsekwencji, jakie przyniesie epidemia koronawirusa. W końcu sama jest teraz w 8. miesiącu ciąży, a to oznacza, że pandemia może się jeszcze nie zakończyć i przyjdzie jej urodzić w trudnych warunkach:

Wiele osób pyta... czy boję się wirusa?
Co CZUJĘ? Co ROBIĘ INACZEJ niż przedtem?
Powiem Wam, że jest różnie. Momentami czuję determinację i wolę walki, oczywistą chęć pomocy innym, a jednocześnie lęk pomieszany z przerażeniem. Dokładnie takie uczucia towarzyszą mi od kilku dni.
Nie, nie boję się samego wirusa, nie chcę wpadać w panikę, tym bardziej w aktualnym stanie.
Jednak najbardziej obawiam się konsekwencji, jakie przyniesie żniwo koronawirusa - czytamy w jednym z wpisów Anny Lewandowskiej. 

Mimo wszystko Anna Lewandowska stara się zachować spokój, w końcu może liczyć na najlepszą opiekę medyczną. Tylko spójrzcie na ciążowy brzuszek trenerki. Jest już naprawdę duży!

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy przekazali fortunę na walkę z koronawirusem! Piękny gest pary

Anna Lewandowska z ciążowym brzuszkiem
Instagram

Anna Lewandowska nie zamierza zwalniać tempa i cały czas ćwiczy w ciąży

Instagram

 

Anna Lewandowska w zielonym płaszczu, Robert Lewandowski w bluzie z misiem
Instagram

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17