Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Newsy

Koronawirus w Polsce. Anna Lewandowska zabrała głos! Obawia się o swoje zdrowie?

Anna Lewandowska za pośrednictwem mediów społecznościowych wyjawiła

Cały świat opanowała pandemia koronawirusa. Coraz więcej gwiazd zabiera głos w tej dramatycznej sprawie, a wśród nich jest także ciężarna Anna Lewandowska. Trenerka jest w 8. miesiącu ciąży i postanowiła podzielić się z fanami swoimi spostrzeżeniami. Czy żona Roberta Lewandowskiego obawia się groźnego wirusa?

Zobacz także: Gwiazdy chore na koronawirusa: znani aktorzy, sportowcy, muzycy, politycy

Anna Lewandowska o Chodakowskiej: "Jest dla mnie konkurencją"! Jak komentuje sukcesy Ewy?

Anna Lewandowska o epidemii koronawirusa: "Świat się zatrzymał" 

Koronawirus od kilku miesięcy sieje strach i spustoszenie wśród ludzi na całym świecie. Niestety w tym momencie to Europa jest w epicentrum groźnego wirusa, gdzie z dnia na dzień w drastycznym tempie przybywa nowych zachorowań i zgonów. Wiele państw zdecydowało się podjąć radykalne działania w walce z rozprzestrzeniającą się pandemią. W Polsce nieczynne są placówki oświatowe i kulturalne, galerie handlowe, siłownie, baseny. Odwołane są też wszystkie imprezy masowe. 

Wiele gwiazd zabrało już głos w tej sprawie, a teraz do tego grona dołączyła także Anna Lewandowska. Jak wiadomo gwiazda jest w 8. miesiącu ciąży. Czy w związku z tym trenerka obawia się o swoje zdrowie jeszcze bardziej? Czy boi się rozprzestrzeniającej się pandemii? Zobaczcie wpis trenerki, który zamieściła na swoim Instagramie. 

Wiele osób pyta... czy boję się wirusa?
Co CZUJĘ? Co ROBIĘ INACZEJ niż przedtem?
Powiem Wam, że jest różnie. Momentami czuję determinację i wolę walki, oczywistą chęć pomocy innym, a jednocześnie lęk pomieszany z przerażeniem. Dokładnie takie uczucia towarzyszą mi od kilku dni.
Nie, nie boję się samego wirusa, nie chcę wpadać w panikę, tym bardziej w aktualnym stanie.
Jednak najbardziej obawiam się konsekwencji, jakie przyniesie żniwo koronawirusa - czytamy na początku wpisu Anny Lewandowskiej. 

Gwiazda poinformowała, że bardzo martwi się w szczególności o swoich bliskich, a także o personel medyczny, który walczy z koronawirusem.

Obawiam się o moich bliskich, którzy są w Polsce, którzy są daleko od nas.
Obawiam się o innych, czy starczy rąk do pomocy, i o opiekę medyczną.
Zawsze staram się patrzeć pozytywnie, ale tutaj myślę czy wszyscy podołamy tak nagłej zmianie rzeczywistości.
My zostajemy w domu, razem.
Świat się zatrzymał. Szkoły zamknięte, przedszkola, granice… 😔
Teraz jest to czas na pokorę, jest to pewna lekcja i od nas zależy co z niej wyniesiemy.

Żona Roberta Lewandowskiego zaapelowała, abyśmy wszyscy w tym trudnym czasie wspierali się wzajemnie i doceniali to co mamy.

To dla nas wszystkich NOWA LEKCJA...
Doceniajmy to co mamy i kogo mamy przy sobie ❤kochajmy.
Wiem, że wszyscy czujemy tą samą obawę, dlatego wspierajmy się w tym ciężkim czasie,
wymieniajmy się uśmiechem, dbajmy o siebie i najbliższych, a przede wszystkim doceniajmy to, co mamy.

Na koniec wpisu Anna Lewandowska obiecała, że w dalszym ciągu będzie aktywna w mediach społecznościowych. Podkreśliła także, że bardzo chciałaby teraz być w Polsce, wśród swoich najbliższych. 

Obiecuję, że mimo 8-ego miesiąca ciąży, będę Was motywować i inspirować jak tylko mogę.
Tak bardzo chciałabym być teraz w Polsce… tam gdzie nasza rodzina…❤️😓 Wasza Ann❤️

Mamy nadzieję, że sytuacja już w najbliższym czasie się ustabilizuje, a Ania będzie mogła spotkać się z rodziną. Trzymamy mocno kciuki za Anię i życzymy jej dużo zdrowia i spokoju, w tym jakże trudnym okresie. Cały obszerny wpis żony Roberta Lewandowskiego możecie przeczytać poniżej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wiele osób pyta... czy boję się wirusa? 🤰🏻 Co CZUJĘ? Co ROBIĘ INACZEJ niż przedtem? Powiem Wam, że jest różnie. Momentami czuję determinację i wolę walki, oczywistą chęć pomocy innym, a jednocześnie lęk pomieszany z przerażeniem. Dokładnie takie uczucia towarzyszą mi od kilku dni. Nie, nie boję się samego wirusa, nie chcę wpadać w panikę, tym bardziej w aktualnym stanie. Jednak najbardziej obawiam się konsekwencji, jakie przyniesie żniwo koronawirusa. Obawiam się o moich bliskich, którzy są w Polsce, którzy są daleko od nas. Obawiam się o innych, czy starczy rąk do pomocy, i o opiekę medyczną. Zawsze staram się patrzeć pozytywnie, ale tutaj myślę czy wszyscy podołamy tak nagłej zmianie rzeczywistości. My zostajemy w domu, razem. Świat się zatrzymał. Szkoły zamknięte, przedszkola, granice… 😔 Teraz jest to czas na pokorę, jest to pewna lekcja i od nas zależy co z niej wyniesiemy. W końcu może i postawieni pod ścianą ... mamy czas na wyciszenie, na zatrzymanie. Świat zatrzymał się… tu i teraz i daje nam możliwość zastanowienia nad wieloma rzeczami... Wyciągamy z tego wnioski. To dla nas wszystkich NOWA LEKCJA... Doceniajmy to co mamy i kogo mamy przy sobie ❤kochajmy. Wiem, że wszyscy czujemy tą samą obawę, dlatego wspierajmy się w tym ciężkim czasie, wymieniajmy się uśmiechem, dbajmy o siebie i najbliższych, a przede wszystkim doceniajmy to, co mamy. Właśnie! Dzisiejsze DOCENIANIE nabiera zupełnie innej wartości. Nie sądzicie? Obiecuję, że mimo 8-ego miesiąca ciąży, będę Was motywować i inspirować jak tylko mogę. Tak bardzo chciałabym być teraz w Polsce… tam gdzie nasza rodzina…❤️😓 Wasza Ann❤️

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Gwiazda jest w 8. miesiącu ciąży. Już wkrótce na świat przyjdzie drugie dziecko Roberta i Ani.

Anna i Robert Lewandowscy
Instagram/Anna Lewandowska

 

Anna Lewandowska
Instagram
Newsy
Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek. Jest już ogromny!
Anna Lewandowska chwali się ciążowym brzuszkiem tuż przed rozwiązaniem!

Anna Lewandowska już wkrótce po raz drugi zostanie mamą! Gwiazda nawet w ostatnich tygodniach ciąży nie zamierza zwalniać tempa i jeszcze niedawno prowadziła treningi na swoim obozie. Teraz w związku z kwarantanną spędza mnóstwo czasu w domu z rodziną i co jakiś czas pokazuje na Instastories swoje treningi lub układy taneczne. Trenerka zawsze mogła pochwalić się doskonałą figurą, a teraz, kiedy jest w ciąży, często chwali się zdjęciami ciążowego brzuszka. Spójrzcie na nowe zdjęcie Anny Lewandowskiej! Brzuszek jest już ogromny!     Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek Anna Lewandowska nie zamierza sobie robić wolnego od pracy. Podobnie zresztą jak w przypadku pierwszej ciąży. Trenerka ćwiczy, zajmuje się swoimi mediami społecznościowymi, a obecna sytuacja związana z koronawirusem sprawiła, że celebrytka musi spędzić więcej czasu z rodziną. Z całą pewnością Klara jest zachwycona, że ma mamę cały czas dla siebie. Niedawno gwiazda przyznała, że obawia się konsekwencji, jakie przyniesie epidemia koronawirusa . W końcu sama jest teraz w 8. miesiącu ciąży, a to oznacza, że pandemia może się jeszcze nie zakończyć i przyjdzie jej urodzić w trudnych warunkach: Wiele osób pyta... czy boję się wirusa? Co CZUJĘ? Co ROBIĘ INACZEJ niż przedtem? Powiem Wam, że jest różnie. Momentami czuję determinację i wolę walki, oczywistą chęć pomocy innym, a jednocześnie lęk pomieszany z przerażeniem. Dokładnie takie uczucia towarzyszą mi od kilku dni. Nie, nie boję się samego wirusa, nie chcę wpadać w panikę, tym bardziej w aktualnym stanie. Jednak najbardziej obawiam się konsekwencji, jakie przyniesie żniwo koronawirusa - czytamy w jednym z wpisów Anny Lewandowskiej.  Mimo wszystko Anna Lewandowska stara się zachować spokój, w końcu może liczyć...

Magda Gessler w białym płaszczu
Newsy
Magda Gessler apeluje w sprawie koronawirusa! "Musimy się tego trzymać!"
Magda Gessler apeluje w sprawie koronawirusa! "Musimy się tego trzymać!"

Magda Gessler postanowiła zaapelować do swoich fanów, ale także do wszystkich Polaków w sprawie koronawirusa. Gwiazda obawia się, że niektórzy obywatele po poluzowaniu obostrzeń przestali przestrzegać ważnych zaleceń. Groźny wirus w dalszym ciągu zbiera swoje żniwo, dlatego wciąż powinien kierować nami zdrowy rozsądek. O tym także w swoim wpisie mówi Magda Gessler. Zobaczcie!  Zobacz także:  Magda Gessler zostanie podwójną babcią?! Zaskakujące wyznanie Tadeusza Müllera Magda Gessler apeluje do Polaków w sprawie przestrzegania zaleceń dotyczących koronawirusa! Koronawirus od kilku miesięcy nie daje o sobie zapomnieć. Chociaż świat stara się powoli wracać do normalności, to jednak w dalszym ciągu każdy z nas powinien przestrzegać pewnych zaleceń. Poluzowanie obostrzeń sprawiło, że niektórzy Polacy zapomnieli o podstawowych zasadach, do których trzeba się stosować podczas pandemii. Magda Gessler zaobserwowała pewne niepokojące sytuacje podczas swojego pobytu nad morzem i postanowiła zaapelować.  Apel wtorkowy!!!!!!!!!!!!! Obserwuję jak zmieniła się Polska w ostatnich tygodniach.. jak świat stanął na głowie.. gdzie jesteśmy teraz? A gdzie moglibyśmy być? Dostaliśmy mocny krok w tył i teraz powoli stawiamy pierwsze kroki… Widzę jednak że nawet obawa która w nas żyła, przed zamknięciem nie jest w stanie nas postawić na baczność i zmotywować do przestrzegania norm.. Niech wszystko się budzi, działa.. ale poczucie obowiązku to nie kwestia mody, tylko stylu życia… (pis. oryg.) - napisała na Facebooku Magda Gessler.  W dalszej części wpisu znana restauratorka mówi o tym, aby wciąż przestrzegać zalecanego dystansu, nosić maseczki czy wietrzyć wnętrza. Magda Gessler opisała również, co zauważyła podczas ostatniego pobytu...

Magda Gessler w sukience w truskawki
Newsy
Magda Gessler boi się obowiązkowej szczepionki na koronawirusa. Szczere wyznanie gwiazdy TVN
Magda Gessler boi się obowiązkowej szczepionki na koronawirusa. Szczere wyznanie gwiazdy TVN

Magda Gessler w rozmowie z mediami opowiedziałą o swoim życiu w czasie pandemii koronawirusa , opowiedziała też o swoich obawach dotyczących szczepionki na groźnego wirusa! Jedna z największych gwiazd TVN już od kilku tygodni wspiera akcję #zostańwdomu i nie spotyka się nawet ze swoimi bliskimi.  Szczerze tesknie za Lara ... tesknie za pizza w pizzeri a wy ? Ale córeczka ... aż boli ze nie mogę jej przytulić tu i teraz- Magda Gessler przyznała w ostatnim wpisie na Instagramie. Teraz Magda Gessler skomentowała to, co dzieje się w naszym kraju i powiedziała, co myśli o szczepionce, którą przygotowują naukowcy.  Magda Gessler boi się szczepionki na koronawirusa Pandemia koronawirusa w zaledwie kilka miesięcy sparaliżowała cały świat. W związku z coraz większą liczbą osób zakażonych naukowcy rozpoczęli pracę na szczepionką na koronawirusa. Kiedy będzie dostępna? Tego niestety wciąż nie wiadomo- wiadomo jednak, że do czasu kiedy pojawi się szczepionka Polacy będą musieli nosić maseczki ochronne.  Musimy nauczyć się żyć z epidemią przez najbliższy czas. Przez najbliższy rok, albo nawet dwa. Jedyną datą, która jest pewna to pojawienie się szczepionki i leków. [...] Nie wrócimy do czasów sprzed epidemii. Powrót do pełnej normalności będzie, kiedy zniknie epidemia - mówił ostatnio minister zdrowia. 20 kwietnia wszystkie 193 państwa członkowskie ONZ  poparły rezolucję  wzywającą do powszechnej dostępności przyszłej szczepionki na koronawirusa oraz innych środków ochrony. A co o samej szczepionce myśli Magda Gessler? Prowadząca "Kuchenne rewolucje" w rozmowie portalem plejada.pl skomentowała informacje dotyczące szczepionki na koronawirusa. Słucham wszystkich teorii spiskowych na świecie, gdzieś one mi się nie podobają....

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner