Anna Lewandowska trenuje w ciąży
Instagram/ONS

Anna Lewandowska ma ambitne plany na resztę ciąży! Będzie kolejny projekt. Jaki?

Anna Lewandowska trenuje w ciąży
Instagram/ONS

Anna Lewandowska pisze książkę dla kobiet ciężarnych. Trenerka poinformowała o swoim nowym projekcie w programie "Dzień dobry TVN". Żona Roberta Lewandowskiego już od kilku miesięcy pracuje nad najnowszą publikacją. Będzie to już kolejna książka Anny Lewandowskiej o zdrowym stylu życia i aktywności fizycznej, lecz pierwsza specjalnie dedykowana przyszłym mamom.

Pracuję też nad tym projektem. To będzie końcowy mój projekt podczas ciąży. Od kilku miesięcy pracuję już w tym temacie i myślę, że to będzie ciekawa lektura na rynku - powiedziała Anna Lewandowska.

To nie jedyny projekt, nad którym Anna Lewandowska pracuje w ciąży. Trenerka nagrała już DVD z ćwiczeniami dla ciężarnych.

 

Zobacz też: Anna Lewandowska pierwszy raz tak szczerze o ciąży: "Nie chcę wyskakiwać Wam z lodówki..."

 

Książka Anny Lewandowskiej o ciąży - kiedy premiera?

Nowa książka Anny Lewandowskiej dla ciężarnych pojawi się w sklepach w połowie 2017 roku. Z pewnością znajdą się w niej cenne porady dla wszystkich przyszłych mam. Anna Lewandowska już od dawna interesuje się tematem ciąży i macierzyństwa. Jeszcze zanim trenerka sama zaszła w ciążę, na jej blogu pojawiało się wiele wpisów dla przyszłych mam. Teraz Anna Lewandowska nagrała specjalne wideo z treningami dla kobiet w tym szczególnym stanie. Co gwiazda fitnessu zaleca swoim fankom, które oczekują dziecka lub dopiero przygotowują się do ciąży?

Chciałam nagrać tę płytę już jakiś czas temu, ale nie udało się. Teraz ponawiam próbę już z brzuszkiem, widocznie tak miało być. Jestem przeszczęśliwa, że mogę to zrobić. Rzeczywiście dobrze się czuję i dzięki Bogu jestem też szczęśliwa, że nie miałam żadnych jakichś symptomów i objawów. Nie ukrywam, że to jest zasługa diety i przygotowania do tej ciąży, dlatego chciałabym otwarcie o tym mówić przyszłym mamom – dbajmy o siebie, jedzmy zdrowo, bo potem są tego efekty. Przygotowywałam się do tego projektu długo i sumiennie - powiedziała Lewandowska w DDTVN.

Anna Lewandowska w ciąży nie rezygnuje z aktywności fizycznej, jednak radzi, by w tej kwestii zachować zdrowy rozsądek i nie przeforsowywać się.

Z rozsądkiem, z głową trzeba dbać o swoje maleństwo i swoje samopoczucie. Nie jest tak, że ja trenuję codziennie. Jak najbardziej pływam, chodzę na spacery, ale to nie jest tak, że trenujemy codziennie - powiedziała trenerka.

DVD z ćwiczeniami Anny Lewandowskiej dla kobiet w ciąży będzie miało swoją premierę w marcu. Być może na Dzień Kobiet.

 

Polecamy: Ciąża krok po kroku – 3 trymestry, czyli 9 miesięcy, czyli 40 tygodni

 

Anna Lewandowska pisze książkę dla ciężarnych.

Anna Lewandowska w sportowym stroju

To kolejny projekt trenerki. Ania Lewandowska nagrała już DVD z ćwiczeniami dla kobiet w ciąży.

Anna Lewandowska
ONS

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43