Anna Lewandowska w szarej bluzie
Instagram

Gęsi smalec pomógł Klarze? Anna Lewandowska odpowiada na zaczepki internautów

Anna Lewandowska w szarej bluzie
Instagram

Anna Lewandowska odpowiedziała na zaczepki internautów po słynnym już wpisie o okładach z gęsiego smalcu!

Trenerka zabrała głos w sprawie komentarzy, jakie pojawiły się w sieci po tym, jak zdradziła, że podczas przeziębienia córki stosowała naturalne metody leczenia. Zaledwie kilka dni temu Anna Lewandowska przyznała, że ma za sobą kilka nieprzespanych nocy. Okazało się wówczas, że mała Klara przeziębiła się. Internauci zaczęli dopytywać wówczas Anię, jakie metody leczenia stosuje w takich sytuacjach. Trenerka szczerze odpowiedziała, że smaruje Klarę gęsim smalcem. 

Na przeziębienie okład ze smalca. Super rozgrzewa. Jest skuteczny na kaszel i przeziębienia - napisała wówczas Anna Lewandowska. 

Niestety, wyznanie Anny Lewandowskiej wywołało emocji w sieci. Głos zabrał nawet specjalista, doktor Łukasz Durajski. Lekarz na Instagramie wyśmiał metodę stosowaną przez trenerkę! Teraz Ania odpowiedziała na wszystkie zaczepki!

Anna Lewandowska szczerze o naturalnych sposobach leczenia córki

Anna Lewandowska podczas relacji na InstaStories zdradziła, że jej córeczka jest już zdrowa i wróciła już do przedszkola. Przy okazji trenerka odpowiedziała na wszystkie krytyczne komentarze i uszczypliwości, jakie pojawiły się w sieci po tym, jak przyznała, że podczas przeziębienia córki stosowała smalec gęsi. 

Pytacie tutaj, wysyłacie mi różne screeny odnośnie mojej propozycji na domowe leczenie. Niech każdy robi to, co chce. Niech każdy stosuje takie rzeczy, które być może twojemu dziecku pomagają. Mojemu dziecku pomogło. Trzy dni, zdrowa, uśmiechnięta i to jest najważniejsze- powiedziała Anna Lewandowska. Chyba, że wybieracie od razu podanie antybiotyku, to już zostawiam wam- dodała podczas relacji.

Myślicie, że odpowiedź Anny Lewandowskiej zamknie usta wszystkim, którzy wyśmiewali jej naturalne sposoby leczenia małej Klary? Wy również stosujecie naturalne sposoby leczenia przy chorobie? Głosujcie w naszym plebiscycie!

Zobacz także: Anna Lewandowska szczerze o drugiej ciąży: "Jest inna, brzuszek może być bardziej okazały"! Pokazała zdjęcie

Anna Lewandowska odpowiedziała na zaczepki internautów.

Anna Lewandowska w różowej czapce, Klara Lewandowska przed lustrem
Instagram

Trenerka kilka dni temu przyznała, że stosuje naturalne metody leczenia.

Anna Lewandowska leczy Klarę metodami naturalnymi
Instagram

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00