Anna lewandowska w niebieskim futerku
Instagram

Anna Lewandowska szczerze o drugiej ciąży: "Jest inna, brzuszek może być bardziej okazały"! Pokazała zdjęcie

Anna lewandowska w niebieskim futerku
Instagram

Anna Lewandowska pochwaliła się dużym ciążowym brzuszkiem i zdradziła, jak w tym wyjątkowym dla niej czasie dba o formę. Ile czasu poświęca na treningi?

Anna Lewandowska jest już w szóstym miesiącu ciąży i wkrótce po raz drugi zostanie mam - dziecko trenerki i Roberta Lewandowskiego najprawdopodobniej przyjdzie na świat w kwietniu. Ania w drugiej ciąży nie ukrywa rosnącego brzuszka i chętnie podkreśla go swoimi stylizacjami. Teraz pokazała swoim fanom na Isntagramie zdjęcie, na któym pozuje w krótkim sportowym topie odsłaniającym duży brzuszek.

Jak Anna Lewandowska wygląda w szóstym miesiącu ciąży? Musicie zobaczyć jej najnowsze zdjęcie!

Anna Lewandowska zdjęcie z odsłoniętym brzuszkiem

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie z sali treningowej i zdradziła swoim fankom, jak w szóstym miesiącu ciąży dba o formę. Jak często ćwiczy i czy w drugiej ciąży jest równie aktywna, jak w pierwszej? 

(...) “Czy można trenować w ciąży?” Czy mi się chce? Czy mi się chce? TAK. To znaczy, zawsze mi się chciało 🙈, bo w mojej głowie aktywność fizyczna zawsze była wysoko na liście, ale teraz bardziej słucham ciała:-). A ono w trakcie ciąży podpowiada, co dla niego jest najlepsze. Tym samym, trenuję 3x w tygodniu, do tego pływam i spaceruję. Ale są też takie dni, kiedy zwyczajnie muszę odpocząć, bo wiem, że tego potrzebuję, bo wiem ile obowiązków mam na codzień - napisała Anna Lewandowska. Podczas pierwszej ciąży mogłam pozwolić sobie na większy "chillout" (choć u mnie nigdy nie było łatwo) obecnie, mając 2,5letnią energiczną córeczkę (genów 🤪) to uwaga moja skupiona jest na Niej.Druga ciąża jest inna. Mięśnie brzucha są już bardziej rozciągnięte, więc i brzuszek może zrobić się coraz bardziej okazały🤰- dodała. 

Anna Lewandowska w dalszej części wpisu przyznała, że nie myśli teraz o tym, jak i czy szybko wróci do formy po drugiej ciaży. A jak na wyznanie trenerki i jej najnowsze zdjęcie zareagowali internauci? Są zachwyceni!

- Szczery post i piękny brzuch ☺️
- Pięknie wyglądasz ❤️ Bardzo mądre słowa. 
- Aniu jaki piękny brzusio 😍 szczęśliwego rozwiązania 😊
- Piękny brzuszek ! Mimo krągłości mięśnie jeszcze widoczne 🙌- komentują fani. 

Zobaczcie sami, jak w szóstym miesiącu ciąży prezentuje się Anna Lewandowska! Ciążowy brzuszek trenerki jest już naprawdę duży!

Zobacz także: One urodzą w 2020 roku! Zobacz, które gwiazdy już niedługo zostaną matkami

Anna Lewandowska w 6. miesiącu ciąży.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"Ann,how can you do all of this??" I can! Of course! 🙈, because in my head physical activity was always high on the list, but now I listen to my body more 😉. And during pregnancy my body is telling me what is best.🤰🏼 _________________________________________ Wiecie z jakimi stwierdzeniami spotykam się ostatnio? Podam kilka przykładów. "Anka, że Tobie się chce!" Ile razy w tygodniu trenujesz?" "Znając Ciebie, zaraz wrócisz do formy" “Powinnaś poleżeć, akurat masz okazję” No i zawsze na czasie: “Czy można trenować w ciąży?” Czy mi się chce? Czy mi się chce? TAK. To znaczy, zawsze mi się chciało 🙈, bo w mojej głowie aktywność fizyczna zawsze była wysoko na liście, ale teraz bardziej słucham ciała:-). A ono w trakcie ciąży podpowiada, co dla niego jest najlepsze. Tym samym, trenuję 3x w tygodniu, do tego pływam i spaceruję. Ale są też takie dni, kiedy zwyczajnie muszę odpocząć, bo wiem, że tego potrzebuję, bo wiem ile obowiązków mam na codzień . Podczas pierwszej ciąży mogłam pozwolić sobie na większy "chillout" (choć u mnie nigdy nie było łatwo) obecnie, mając 2,5letnią energiczną córeczkę (genów 🤪) to uwaga moja skupiona jest na Niej. Druga ciąża jest inna. Mięśnie brzucha są już bardziej rozciągnięte, więc i brzuszek może zrobić się coraz bardziej okazały🤰 Czy wrócę do formy? Być może (a może jakiś wspólny challenge☺🙈😉?), ale w takim momencie myślenie o formie nie jest dla mnie priorytetem. Chcę być zdrowa więc jestem aktywna, bo wiem, jak ważne jest to dla przebiegu ciąży i późniejszego zdrowia maleństwa. Thats it🤷‍♀ Będę powtarzać do skutku, aby słuchać swojego organizmu. Czujesz, że powinnaś odpuścić - zrób to. Nie porównuj przebiegu swojej ciąży do innych kobiet. To naprawdę nie ma sensu. Każda ciąża jest inna. Najważniejsze to dbać o siebie najlepiej jak się da, przede wszystkim o maluszka. Kochane Mamuśki ❤️ ściskam Was ________ #pregnantworkout #pregnant #6monthspregnant #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Trenerka już wkrótce po raz drugi zostanie mamą.

Najmodniejsze fryzury 2020 roku: out of bed hair /Anna Lewandowska
Instagram
 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13