Anna Lewandowska przytula Klarę
East News

Specjalista krytykuje Annę Lewandowską. Chodzi o chorobę małej Klary! Gwiazda odpowiedziała!

Anna Lewandowska przytula Klarę
East News

Anna Lewandowska ostatnio podzieliła się z fanami swoim zmartwieniem. Okazało się, że trenerka musiała zmagać się z chorobą córeczki. Klara nie mogła spać, przez co jej rodzice również zarwali noce. Anna Lewandowska pokazała nawet zdjęcie, na którym wyglądała na wykończoną.

Oprócz tego celebrytka podzieliła się również z internautami swoimi sposobami na chorobę Klary. Niestety, jeden z nich został mocno skrytykowany przez lekarza. O co chodzi? Zobaczcie poniżej!

Anna Lewandowska naciera Klarę gęsim smalcem

Anna Lewandowska zdradziła na Instagramie, że na przeziębienie u Klary stosuje... gęsi smalec!

Nałóż smalec gęsi na klatkę piersiową i powoli wsmaruj w skórę. Przykryj pergaminem i owiń ręcznikiem - tłumaczyła swoim fankom Anna Lewandowska. 

Ten nietypowy sposób leczenia postanowił skomentować doktor Łukasz Durajski na swoim profilu na Instagramie, który nosi nazwę "Doktorek radzi".

Kochani, dzisiaj zalała mnie fala pytań o skuteczność gęsiego smalcu na kaszel i przeziębienie w związku z wpisem @annalewandowskahpba @babybyann Skąd w ogóle pomysł? Oczywiście to jedna z magicznych metod stosowanych w medycynie ludowej. Niestety, jego działanie pozostaje tylko w sferze marzeń, magii i domysłów. Jednak NIE MA dowodów naukowych, które potwierdzają te właściwości lecznicze smalcu z gęsi, dlatego nie zaleca się go stosować jako metody leczenia - napisał Łukasz Durajski.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#DoktorekObalaMity #BujdaMedyczna Kochani dzisiaj zalała mnie fala pytań o skuteczność gęsiego smalcu na kaszel i przeziębienie w związku z wpisem @annalewandowskahpba @babybyann Skąd w ogóle pomysł? Oczywiście to jedna z magicznych metod stosowanych w medycynie ludowej. Niestety jego działanie pozostaje tylko w sferze marzeń, magii i domysłów. Jednak NIE MA dowodów naukowych, które potwierdzają te właściwości lecznicze smalcu z gęsi, dlatego nie zaleca się go stosować jako metody leczenia. Czyżby kolejna nominacja do #biologicznabzduraroku @to.tylko.teoria ? @crazynauka co wy na to? _____________ Na czym opiera się medycyna ludowa? NA GDYBANIU I DOMYSŁACH "Gęsi smalec to PODOBNO sprawdzony sposób na przeziębienie." "W lecznictwie ludowym czystym gęsim smalcem smaruje się klatkę piersiową i plecy przed snem." "PODOBNO gęsi smalec jest też skuteczny w leczeniu bólu stawów, bioder oraz kręgosłupa." PoradnikZdrowie.pl ____________ #NaukaRządzi #PoProstu #medycynaludowa #alternatywaNIEmedycyna #zdrowiedziecka #omg #🤦‍♂️

Post udostępniony przez Łukasz Durajski (@doktorekradzi)

Lekarz zasugerował również, że twórcy plebiscytu na "Biologiczną Bzdurę Roku" powinni zainteresować  się wpisami Anny Lewandowskiej. Tak też się stało. Na profilu "To tylko teoria" pojawiła się nominacja dla trenerki. 

Anna Lewandowska w roku 2017 za stwierdzenie, że smalec gęsi to źródło białka, zajęła drugie miejsce w Biologicznej Bzdurze Roku. W 2020 wraca ze smalcem gęsim jako środkiem na przeziębienie i kaszel oraz nową szansą na pierwsze miejsce w plebiscycie - czytamy we wpisie. 

Ania postanowiła odnieść się do tych zarzutów! 

Też uważacie, że leczenie gęsim smalcem to bzdura? A może jednak korzystacie z takich naturalnych sposobów?

Anna Lewandowska leczy Klarę metodami naturalnymi
Instagram

 

Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13