Anna Lewandowska w marynarce z Mango za 200 zł
Instagram

Anna Lewandowska o trudach bycia mamą. Zdradziła, że Klara ma już swoje zdanie na każdy temat!

Anna Lewandowska w marynarce z Mango za 200 zł
Instagram

Anna Lewandowska jest mamą 2-letniej Klary, a już wiosną 2020 roku na świat przyjdzie drugie dziecko trenerki i piłkarza, Roberta Lewandowskiego. Gwiazda, co jakiś czas zdradza, na jakim etapie rozwoju jest jej córeczka i pyta inne Instamatki, jak u nich wygląda organizacja życia z dzieckiem. Jakiś czas temu zdradziła, jak Klara zachowuje się podczas podróży samolotem, niedawno przyznała też, że dziewczynka nie lubi się czesać, a teraz wyznała, że jej córka ma już "własne zdanie", które najczęściej wyraża przy okazji wybierania ubrań! Zobaczcie, co napisała!

Anna Lewandowska o Klarze!

Żona Roberta Lewandowskiego na Instagramie opublikowała zdjęcie ze spaceru z Klarą. Zarówno mama, jak i córka wyglądały bardzo stylowo. Anna Lewandowska zdecydowała się poruszyć temat bliski wszystkim mamom i napisała, że będąc rodzicem nie wszystko da się zaplanować. Nawet jeśli przygotuje ubrania dla swojej córki, Klara nie zawsze się zgadza z jej wyborem:

Rozmawiałyśmy o tym jak to jest kiedy dziecko ma swoje zdanie... Uroki codzienności w byciu rodzicem 🤗 Zacznijmy od ubrania😉
Z jednej strony wybieramy ubranka, takie prześliczne, proponujemy buciki, a z drugiej strony pojawia się opinia malucha... odmienna od naszej😎 - napisała Anna Lewandowska na Instagramie.

Matki doskonale wiedzą, że to trudny temat i każdy rodzic musi się z tym zmierzyć. Kiedy dwulatki odkrywają, że mają własne zdanie - zazwyczaj nie znoszą sprzeciwu. Okazuje się, że na takim etapie jest własnie Klara Lewandowska. Dziewczynka nie lubi nosić sukienek, spineczek czy ozdobnych opasek, a patrząc na profil Anny Lewandowskiej na Instagramie szybko można stwierdzić, że dziewczynka uwielbia wygodne dresiki!

Z jednej strony czasem chciałabym, żeby moja córeczka pozwoliła się ubrać w piękną sukieneczkę, dała sobie założyć spineczkę, opaskę itp, a z drugiej ... czemu ja się właściwie dziwię, skoro Klara, tak samo jak ja stawia na wygodę🙈😍 W tej codzienności widzę wielkie plusy. Mianowicie, zaczynam dostrzegać, zalążek posiadania „swojego zdania”, w tej małej istotce, naszej córeczce😍 i.. kolejny powód do dumy🙌 - dodała.

Internautki poparły Annę Lewandowską i w komentarzach napisały, jak bliski jest im ten temat!

Spójrzcie na urocze zdjęcie trenerki z córeczką...

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Being a parent is the most beautiful adventure. Every day we discover something new❤ ____________________ Życie Mam🤸‍♀️🤸‍♀️ Dzisiaj z Sandra rozmawiałyśmy o tym jak to jest kiedy dziecko ma swoje zdanie... Uroki codzienności w byciu rodzicem 🤗 Zacznijmy od ubrania😉 Z jednej strony wybieramy ubranka, takie prześliczne, proponujemy buciki, a z drugiej strony pojawia się opinia malucha... odmienna od naszej😎, zgadza się!? Ciekawa jestem jak to u Was wygląda, myślę że wszyscy mamy bardzo pdobnie😇? Czy u Was wszystko idzie zgodnie z planem czy raczej szalony spontan i... nic z tych rzeczy💁‍♀? Z jednej strony czasem chciałabym, żeby moja córeczka pozwoliła się ubrać w piękną sukieneczkę, dała sobie założyć spineczkę, opaskę itp, a z drugiej ... czemu ja się właściwie dziwię, skoro Klara, tak samo jak ja stawia na wygodę🙈😍 W tej codzienności widzę wielkie plusy. Mianowicie, zaczynam dostrzegać, zalążek posiadania „swojego zdania”, w tej małej istotce, naszej córeczce😍 i.. kolejny powód do dumy🙌 Rodzic nie może stawiać wyłącznie na planowanie🤷‍♀, za to bycie rodzicem to najpiękniejsza przygoda na całe życie. Codziennie odkrywamy coś nowego #momlife #healthyteam #annalewandowska @babybyann #children #kids

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska z Robertem i Klara
Instagram

Anna Lewandowska też stawia na wygodę!

Anna Lewandowska w białych butach instagram
Mat. prasowe

 

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53