Anna Lewandowska
Instagram /Anna Lewandowska

Anna Lewandowska szczerze o córkach. Jedna z nich ma niezły charakterek! Szybko się objawił 

Anna Lewandowska
Instagram /Anna Lewandowska

Anna Lewandowska często publikuje na Intagramie rodzinne zdjęcia. Tym razem zdecydowała się pokazać, że jako młoda mama też czasem jest zmęczona i marzy o spotkaniu z przyjaciółkami poza domem. Przy okazji zdradziła też, jakie charaktery mają jej córki. Która z nich jest oazą spokoju?

Anna Lewandowska szczerze o swoich córkach?

Anna Lewandowska już nie raz udowodniła, że nie zamierza prezentować na Instagramie "lukrowanego macierzyństwa". Trenerka nie ma oporów, aby pokazać się bez makijażu czy zaprezentować worki pod oczami po nieprzespanej nocy. Tym razem jednak napisała kilka słów o córkach i poinformowała, że jej młodsza córka to oaza spokoju, ale za to Klara jest wulkanem energii. Teraz już wiadomo, która z dziewczynek sprawia, że gwiazda jest częściej zmęczona:

Kocham moje dzieci nad życie! Niemniej... chętnie zobaczyłabym się na takim babskim wypadzie za miasto 😉🤪 Malutka Laura to, póki co, oaza spokoju, ale Klara... to istna torpeda 🙈 Ciekawe po kim 🤔🤪- napisała Anna Lewandowska pod swoim zdjęciem, na którym widać zmęczenie na jej twarzy. 

Trenerka podzieliła się też z fankami swoimi wątpliwościami dotyczącymi nowego wyzwania. Anna Lewandowska zastanawia się czy da radę sprostać zadaniu na 100% przy dwóch maluchach przy boku:

Wracając do FIGHTER CHALLENGE - mam tylko nadzieję, że sprostam przy dwójce moich szkrabów i dam radę być z Wami zawsze na 100%.
Uwierzcie mi, to wyzwanie będzie i dla mnie i moich dzieciaków duuużym challengem.
Ale, słowo się rzekło!🤭

Fanki Anny Lewandowskiej nie zawiodły i pod zdjęciem piszą, że mimo zmęczenia Anna Lewandowska i tak wygląda doskonale. Pojawiło się też mnóstwo głosów wsparcia i tym razem to Internautki motywują gwiazdę, pisząc, że z pewnością świetnie sobie poradzi. 

I tak ślicznie Aniu wyglądasz 😘

Jesteśmy jesteśmy Anuś 💜 kto da radę jak nie Ty 💪

Klara napewno chętnie z msmusia będzie fikac 😃🤩 przy takich wyzwaniach wsparcia nie brakuje 😘

Takie fanki to prawdziwy skarb! Widać, że Anna Lewandowska zgromadziła wokół siebie sporą społeczność kobiet, które wspierają się wzajemnie i motywują do działań. Brawo!

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy na kolacji w Warszawie. Towarzyszyły im Laura i Klara?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#momlife ... Ale, ponieważ rzuciłam fajterskie wyzwanie, nie śmiem marudzić. Kocham moje dzieci nad życie! Niemniej... chętnie zobaczyłabym się na takim babskim wypadzie za miasto 😉🤪 Malutka Laura to, póki co, oaza spokoju, ale Klara... to istna torpeda 🙈 Ciekawe po kim 🤔🤪 ____ Wracając do FIGHTER CHALLENGE - mam tylko nadzieję, że sprostam przy dwójce moich szkrabów i dam radę być z Wami zawsze na 100%. Uwierzcie mi, to wyzwanie będzie i dla mnie i moich dzieciaków duuużym challengem. Ale, słowo się rzekło!🤭 FIGHTEREM albo się JEST albo… BĘDZIE! 😇 • 👉 #fighterchallengebyann 👈 • Wszyscy mamy równe szanse, każdy z nas walczy o siebie. ps. Jak by co, bądźcie wyrozumiali dla Ann 🤪 —- JESTEŚCIE TU? DAJ ZNAĆ❤️ ____ #annalewandowska #halthyplanbyann #fighterchallengebyann @diet_training_by_ann

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska chętnie publikuje wspólne zdjęcia z Laurą i Klarą.

Anna Lewandowska wozi 3 letnią Klarę w spacerówce
Instagram

 

Anna Lewandowska w sneakersach za 2300 zł od Stelli McCartney
Instagram

 

 

Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08