Instagram

Anna Lewandowska prezentuje swoje "wory pod oczami" i pisze o ciężkiej ostatniej nocy

Instagram

Anna Lewandowska jakiś czas temu podczas rozmowy z Pauliną Krupińską w "Dzień Dobry TVN" mówiła o roli  mamy. Zdradziła wtedy, że Laura zdecydowanie lepiej śpi niż było to w przypadku Klary. Jednak od tej zasady zdarzają się też wyjątki! Trenerka na porannej relacji na Instastories opowiedziała o tym, że po dzisiejszej nocy znów potrzebuje dużej dawki kawy!

Znów potrzebuje dziś dużo kawy. Moje wory pod oczami powiększyły się po dzisiejszej nocy - wyznała szczerze w relacji na Anna Lewandowska podczas przygotowywania śniadania.

Gwiazda nie ma problemu, aby pokazać się o poranku bez makijażu i otwarcie powiedzieć o nieprzespanej nocy. Przy okazji Anna Lewandowska pokazała też zdjęcie śpiącej Laury. Zobaczcie...

Anna Lewandowska nie jest fanką "lukrowanego macierzyństwa"!

Anna Lewandowska zdecydowanie nie jest jedną z mam, które promują tzw.  macierzyństwo glamour, w które nie wierzy też Magda Mołek. Trenerka w telewizji śniadaniowej podkreślała, że czasem nie jest łatwo być mamą dwójki dzieci, tym bardziej kiedy stara się też wykonywać swoje obowiązki zawodowe. 

Nie jest mi teraz tak super łatwo, ja jestem po 30-tce, drugie dziecko, dużo pracy, niewyspanie, bo wiadomo karmię piersią więc się jest czasami zalany tym mlekiem i to jest normalny obraz życia mamy- zdradziła w DDTVN.

To właśnie za tę szczerość uwielbiają ją jej obserwatorki i tak chętnie biorą udział w kolejnych wyzwaniach.

A za Anną Lewandowską na zdjęciu Laura słodko śpi w leżaczku. Co za uroczy widok!

Zobacz także: Anna Lewandowska opowiada nam, jak Klara przyjęła na świecie Laurę! Jest zazdrosna o młodszą siostrę?

Anna Lewandowska
Instagram

 

Anna Lewandowska wozi 3 letnią Klarę w spacerówce
Instagram

 

Tak boksuje Klara Lewandowska

 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36