Anna Lewandowska zareagowała na wiadomości od zaniepokojonych fanów, którzy od kilku dni martwią się o stan zdrowia jednej z córek trenerki. Kilka dni temu, Anna Lewandowska poinformowała, że dziewczynka potrzebowała pomocy specjalistów i trafiła do szpitala. Od tamtej chwili żona Roberta Lewandowskiego nie informowała, co dzieje się z jej pociechą. Teraz jednak zrobiła wyjątek i zabrała głos w sprawie córki!

Reklama

Anna Lewandowska zdradza, jak czuje się jej córka

W miniony poniedziałek okazało się, że córka Anny Lewandowskiej trafiła do szpitala. Trenerka podczas relacji na InstaStories pokazała wówczas niepokojące zdjęcie dziewczynki, która leży na szpitalnym łóżku i przyznała. Anna Lewandowska nie ukrywała, że ma za sobą naprawdę trudne chwile.

(...) To była ciężka doba. Na szczęście wracamy już do zdrowia- pisała w sieci.

Od tamtej chwili fani Anny Lewandowskiej martwili się o stan zdrowia jej córki. Teraz trenerka zareagowała na wiadomości z pytaniami o swoją pociechę i opublikowała w sieci krótką wiadomość.

Dziękuję za troskę. Już jest dobrze- napisała Anna Lewandowska .

Zobacz także: Anna Lewandowska w ultra modnej mini zmierza do fryzjera. Nowe zdjęcia paparazzi

Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie z Klarą i Laurą, a to może oznaczać jedno, że córeczka Anny i Roberta Lewandowskich wyszła już ze szpitala i wróciła do zdrowia. Warto przypomnieć, że trenerka do tej pory nie zdradziła dlaczego jedna z jej pociech znalazła się pod opieką lekarzy.

Zobacz także

Zobacz także: Anna Lewandowska na treningu tanecznym z Rafałem Maserakiem! Gwiazda zaskoczyła swoimi umiejętnościami!

EOS

Na szczęście dziś córka Anny i Roberta Lewandowskich czuje się już dobrze i może spędzać czas we własnym domu.

Całej rodzince życzymy dużo zdrowia!

Reklama

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała, jak pracuje z dziećmi. Nie jest łatwo?

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama