Ania Lewandowska o żywieniu dzieci

Na ten post czekali wszyscy! Anna Lewandowska już pisze o... diecie dla małego sportowca!

Ania Lewandowska o żywieniu dzieci

Anna Lewandowska dodała na swojego bloga kolejny post, na który czekali wszyscy! Dotyczy on... żywienia małych sportowców! Jeśli zastanawiałaś się, jak dbać o dietę swojego dziecka, które kocha aktywność, wpis Ani może być dla Ciebie bezcenny :)

Zobacz: TYLKO U NAS: Doda nie rozumie szału wokół Klary Lewandowskiej, ale... chwali Anię i Roberta! Za co?

Anna Lewandowska o diecie małych sportowców

Anna Lewandowska jest specjalistką od diet i zdrowego trybu życia. Radzi kobietom w ciąży, młodym mamom, a teraz swój post poświęciła... małym sportowcom! Żona Roberta chce uświadomić wszystkim rodzicom, że o swoje dzieci i to co jedzą, trzeba dbać od małego. Zwłaszcza, jeśli chce się mieć w domu gwiazdę sportu ;)

Niemal każdy dzieciak ma swojego idola, często ze świata sportu. Podziwia sukcesy i wytrwałość takich sportowców jak Adam Małysz, Marcin Gortat, czy Robert Lewandowski :). Za podziwem często kryje się marzenie o zdobyciu złotego medalu czy strzeleniu legendarnych bramek.Każdy sportowiec, mały i duży musi szczególnie dbać o dietę, by mieć zdrowe i silne ciało, które jest jego narzędziem pracy. Dieta uboga w składniki odżywcze może skutkować osłabionym organizmem oraz brakiem wyników w sporcie. Odpowiednia ilość substancji energetycznych zabezpiecza przed utratą siły, szybkości, koncentracji i urazami. Bardzo istotny jest zdrowy odpoczynek i sen, minimum 8 godzin na dobę. To pozwoli dziecku  odpowiednio się zregenerować.- pisze Anna na swoim blogu. 

Lewandowska przy okazji zdradziła, że od małego była bardzo aktywnym dzieckiem:

W dzisiejszych czasach zmienił się styl życia i tym samym oglądanie telewizji, czy zabawa przed komputerem zastępują dziecku interakcje z rówieśnikami, a zatem i możliwość większego ruchu w ciągu dnia. Kiedy ja byłam dzieckiem największą frajdą była zabawa z koleżankami i kolegami na świeżym powietrzu. Do domu wracałam bardzo niechętnie i dopiero po kolejnym z rzędu wołaniu mamy. Pamiętacie te czasy :)? - zaczyna swój wpis Ania. 

Zajrzyjcie na jej bloga lub Instagram - nie brakuje tam cennych wskazówek. Myślicie, że mała Klara Lewandowska pójdzie w ślady rodziców i również zostanie gwiazdą sportu?

Zobacz także: Fanka krytykuje Lewandowską! "Teraz już ćwiczyć?! Ja bałabym się..." Ania odpowiedziała!

 

 

Anna Lewandowska zachęca o zadbanie o dietę dzieci!

Anna Lewandowska wróciła do pracy po porodzie
Instagram

Niedawno Ania urodziła córkę, Klarę! 

Anna Lewandowska odpowiada na krytyczne komentarze internautów
Instagram

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47