Anna Lewandowska całuje Roberta

Anna Lewandowska o ciąży i ćwiczeniach. Nie wszystkim fanom spodobało się, że...

Anna Lewandowska całuje Roberta

Anna Lewandowska, podobnie jak Ewa Chodakowska czy Maja Bohosiewicz, jest zwolenniczką wykonywania ćwiczeń fizycznych w trakcie ciąży. Lewandowska wzięła udział w konferencji jako ekspert odnośnie aktywności fizycznej w ciąży. Mówiła, dlaczego warto wykonywać ćwiczenia przed porodem i jakie zalety dla przyszłej mamy i jej dziecka ma aktywny tryb życia, kiedy kobieta spodziewa się potomstwa. Swoimi poradami podzieliła się na swoim blogu "Healthy Plan by Ann" oraz podczas specjalnej konferencji.

Badania naukowe pokazują, że systematyczna aktywność  fizyczna (o średniej intensywności) w ciąży, wywiera bardzo dobry wpływ na cały organizm kobiety, a także dziecka - napisała Anna Lewandowska na swoim blogu. - (...) Ćwiczące ciężarne często mają szybszy poród (...) Ponadto u trenujących przyszłych mam notuje się wyższy odsetek ciąż o prawidłowym przebiegu w stosunku do ciężarnych niećwiczących - między innymi takimi radami na blogu podzieliła się trenerka.

Niektórym fankom Lewandowskiej nie spodobało się to, że trenerka udziela takich rad jako ekspert na blogu i podczas konferencji. Zdaniem niektórych, Lewanowska nigdy nie była w ciąży i zna temat aktywności fizycznej w ciąży tylko od strony teoretycznej.

Anna Lewandowska: A czy lekarz ginekolog to ekspert?

A czy lekarz mężczyzna ginekolog to ekspert? - odpisała Lewandowska swoim fankom. - Nie chcę zadzierać nosa i tego nie robię, ale proszę mi uwierzyć - kształcenie, nauka, współpraca z profesorami, położnymi daje mi możliwość rozwoju i dzielenia się z Wami moją wiedzą - napisała instruktorka do fanów.

A wy co sądzicie? Anna Lewandowska ma wystarczająco dużą wiedzę, by mówić o tym, czy ćwiczenia w ciąży są dobre, czy też złe? Czy doświadczenie jest ważniejsze w tej kwestii od posiadanej wiedzy?

 

Zobacz też: Zosia Ślotała do Ani Lewandowskiej: "Jesteś katem"! O co chodzi?

 

Anna Lewandowska dba o aktywność fizyczną oraz o zdrowe odżywianie.

Anna Lewandowska w Hell's Kitchen

Anna Lewandowska jest zwolenniczką ćwiczeń w ciąży.

Anna Lewandowska
East News

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58