Zosia Ślotała spędziła tydzień na obozie treningowym Ani Lewandowskiej. Stylistka już od kilku miesięcy walczy o powrót do figury sprzed ciąży, dlatego ostry trening był jej bardzo potrzebny. Chyba jednak nie spodziewała się przed wyjazdem, że może być tak ciężko! Na swoim Instagramie podzieliła się wrażeniami z obozu:

Reklama

Za mną tydzień ciężkiej pracy nad sobą!! Pobudki o 6:30, 3 treningi dziennie i dieta. Jednym słowem: Ostry Reżim! Na koniec... Ogromna SATYSFAKCJA... Dałam radę! @annalewandowskahpbadziękuję za bycie katem jak i wsparciem przez cały obóz!", napisała na Instagramie Zosia Ślotała.

Zosia Ślotała trenuje z Anią Lewandowską i Ewą Chodakowską!

Kiedyś polskie gwiazdy marzące o idealnej sylwetce dzieliły się na dwa obozy - Ewy Chodakowskiej i Ani Lewandowskiej. U Ewy trenowała m.in. Agnieszka Szulim, Małgorzata Rozenek czy Jessica Mercedes, a u Ani - Agnieszka Wesołowska, Marina czy Cleo. Teraz jednak już nie ma takiej potrzeby, żeby gwiazdy musiały wybierać, z kim ćwiczą. Ania i Ewa nie rywalizują ze sobą, a nawet się lubią! Na gali Mistrzów Sportu zrobiły sobie nawet kilka selfie.

Jedną z gwiazd, która trenuje zarówno u Ewy Chodakowskiej i Ani Lewandowskiej jest Zosia Ślotała. Pierwsze miesiące po ciąży, stylistka spędziła właśnie w studiu Ewy, gdzie walczyła o zrzucenie ciążowych kilogramów. Jednak ostatnie dni spędziła właśnie na obozie u Ani, gdzie trenowała aż 3 razy dziennie i była na odpowiedniej diecie przygotowanej przez trenerkę. Widać efekty?

Zobacz także

ZOBACZ: Jak wygląda Zosia Ślotała po treningu z Ewą Chodakowską? Musicie to zobaczyć!

Zosia wzięła udział w obozie treningowym:

Instagram

Zosia trenowała z Anią Lewandowską:

Instagram

A wcześniej z Ewą Chodakowską:

Instagram
Reklama

Zosia pierwszy raz na salonach po urodzeniu dziecka:

Reklama
Reklama
Reklama