Anna Lewandowska promuje zdrowy styl życia. Dba o dietę i cały czas trenuje, stara się też zachęcić inne kobiety do zmiany nawyków żywieniowych. Jednak jej ostatnie zdjęcie, które opublikowała na Instagramie, zaskakuje! Trenerka z pysznym ciastem? Anna Lewandowska pozwoliła sobie na chwilę słabości? O co chodzi?

Reklama

Anna Lewandowska zaskoczyła zdjęciem z ciastem!

Wydawałoby się, że każdy, nawet jeśli dba o swoją dietę, czasem ma ochotę na coś słodkiego. Okazuje się, że Anna Lewandowska też należy do tej grupy i sama przyznaje:

NIE BĘDĘ UKRYWAĆ, ŻE UWIELBIAM SŁODKOŚCI ????‍♀️???? (CHOĆ JEŚLI O MNIE CHODZI TO JEM TE ZDROWE) I LUBIĘ PODJADAĆ (szczególnie komuś z talerza ????) - wyznała na Instagramie trenerka.

Ten opis możemy przeczytać pod uroczym zdjęciem trenerki w letniej sukience, stojącej obok ciasta. Wydawałoby się, że gwiazda pozwoliła sobie na chwilę słabości. Nic bardziej mylnego! Chodzi o 30-dniowe wyzwanie bez cukru. Trenerka kontrowersyjnym zdjęciem zachęca do jego podjęcia! Podjęło je już kilka gwiazd, m.in. Maja Bohosiewicz, Zosia Ślotała, Łukasz Jemioł. Fanki Anny Lewandowskiej są zachwycone i też chętnie podejmują wyzwanie, komentując:

Wchodzę ????????

Muszę przyznać, że bardzo mi to czasowo odpowiada, ponieważ dzisiaj rano postanowiłam od jutra pójść na "odwyk" ???????????? Jestem strasznym łakomczuchem i nie będzie łatwo przeżyć bez czekolady, ale coś trzeba z tym zrobić, bo sam sport nie pomaga ????

Ok, namówiłaś mnie ????????????

Wszystko wskazuje na to, że Anna Lewandowska wybrała idealne zdjęcie, aby zachęcić do wyzwania!

Zobacz także: Anna Lewandowska wkrótce przeprowadzi się do Paryża!? Chodzi o Roberta?

Zobacz także

Anna Lewandowska dzięki zdrowej diecie i treningom może pochwalić się idealną figurą

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama