Anna Lewandowska z córkami
Instagram @annalewandowskahpba
Newsy

Anna Lewandowska nagrała rozmowę córek. To najsłodsze, co dzisiaj zobaczycie!

Anna Lewandowska pokazała wygłupy Klary i Laury, które oglądały rodzinne zdjęcia. "Może jeszcze wąsy mamie domaluj?", zapytała córkę.

Najbliższe dni Anny Lewandowskiej wypełnione są szeregiem zobowiązań. Trenerka personalna nie tylko pilnuje październikowych wyzwań, do których cały czas motywuje swoje fanki, ale stara się też wspierać męża. Ostatnie wyniki nowego klubu Roberta Lewandowskiego dalekie są od zadowalających, tym bardziej jego ukochana zapowiedziała już, że zamierza oglądać czwartkowy mecz. Wcześniej jednak znalazła czas dla córek, dzięki czemu zobaczyliśmy przezabawne nagranie. Nie znaliście Klary i Laury w takim wydaniu!

Tak zmieniała się Klara Lewandowska. 3-latka rośnie jak na drożdżach!

Anna Lewandowska pochwaliła się rozkosznym nagraniem dziewczynek. Klara pokazała charakter!

Przygotowując się w domu do wieczornego meczu męża, Anna Lewandowska zwróciła uwagę na to, że jej córki świetnie się bawią. Klara i Laura siedziały na kanapie z kalendarzem z rodzinnymi zdjęciami, oglądając eleganckich rodziców. Trenerka personalna zauważyła, że starsza z dziewczynek... coś jej domalowała!

Klara i Laura Lewandowskie oglądają rodzinne zdjęcia
Instagram @annalewandowskahpba

Zobacz także: Robert Lewandowski pokazał, jak spędza wolny czas z córkami. Fani: "Zazdroszczę im takiego taty"

Anna Lewandowska nie kryła zaskoczenia zachowaniem Klary.

- Co piszesz? Może wąsy mamie domaluj? - zapytała Anna Lewandowska.
- Nie. Będzie głupio wyglądało - odpowiedziała niewzruszona Klara.
- Wiesz, że to jest mój notatnik? - powiedziała mama.
- No i co? - rzuciła zuchwale starsza córka.

Klara z kalendarzem Anny Lewandowskiej
Instagram @annalewandowskahpba

Wygląda na to, że mogliśmy zobaczyć próbkę słynnego charakteru i temperamentu Klary, o którym w wywiadach wspominali nieraz jej rodzice. Na szczęście skończyło się jedynie na żartach. Później starsza z córek Anny i Roberta Lewandowskich zaczęła bawić się z młodszą siostrą.

Klara Lewandowska uprawia gimnastykę w ogrodzie
Instagram @annalewandowskahpba

- Laura, kto to jest? - zapytała Klara, pokazując rodzinne zdjęcie.
- Mama - odpowiedziała radosnym głosem Laura.
- Kto jeszcze?
- Ja
- Kto jeszcze?
- Klara
- Kto jeszcze?
- Mama
- Nie!

Po małej podpowiedzi Anny Lewandowskiej Laura na koniec rozpoznała też tatę. Najwyraźniej zabawa w zgadywanie dostarczyła sporo radości, ponieważ co chwilę się śmiała. To jeszcze nie wszystko. Trenerka personalna wyszła do ogrodu z Klarą i pokazała, jak wygimnastykowana jest jej córka.

Córka Anny Lewandowskiej uprawia gimnastykę w ogrodzie
Instagram @annalewandowskahpba

Zobacz także: Złota Piłka 2022: Anna Lewandowska pokazała zdjęcia zza kulis: "Jestem taka dumna"

Ostatnio Anna Lewandowska pochwaliła się, jak Klara szaleje na plaży. Trzeba przyznać, że zdolności motoryczne dziewczynki robią wrażenie. Być może w przyszłości to nią będą zachwycali się dziennikarze sportowi?

Klara Lewandowska bawi się w ogrodzie
Instagram @annalewandowskahpba

Córka Anny Lewandowskiej bawi się w ogrodzie
Instagram @annalewandowskahpba

Klara Lewandowska robi gwiazdę
Instagram @annalewandowskahpba

Córka Anny Lewandowskiej robi gwiazdę
Instagram @annalewandowskahpba

Klara Lewandowska uprawia gimnastykę w ogrodzie
Instagram @annalewandowskahpba

Klara Lewandowska ma nową pasję
Instagram @annalewandowskahpba
Newsy
Anna Lewandowska pokazała nową pasję Klary! Dziewczynka świetnie sobie radzi
Lista pasji córki Anny Lewandowskiej wydłuża się w imponującym tempie. Gwiazda pokazała, czym teraz zachwyca się Klara. Trudno za nią nadążyć!

Anna Lewandowska to jedna z najbardziej zapracowanych kobiet w polskim show-biznesie. Trenerka personalna prowadzi intensywne życie, prowadząc wiele biznesów i kursując przy tym między Monachium a Warszawą. Dużo uwagi poświęca też swoim dzieciom. Córki Anny i Roberta Lewandowskich od najmłodszych lat mają wielkie możliwości, a lista ich zajęć cały czas się wydłuża. Szczególnie napięty grafik ma starsza z dziewczynek, Klara. Trzeba przyznać, że jej grafik robi wrażenie. Niedawno najwyraźniej znalazła kolejną pasję. Anna Lewandowska chwali się nowym zajęciem Klary Na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiły się relacje, które wskazują na to, że Klara ma nowe zainteresowania. Na InstaStories trenerki osobistej widzimy, jak dziewczynka zasuwa po domu w rolkach. Córka Anny i Roberta radzi sobie naprawdę nieźle. W dodatku do pleców ma przyczepione skrzydełka. Tymczasem malutka Laura urządziła sobie przejażdżkę mini autem. Z przyjemnością patrzy się na to, jak dobrze bawią się maluchy. Zobacz także:   Anna Lewandowska na pokaz Louis Vuitton w Paryżu wybrała stylizację za 70 tys. zł! Fani Lewandowskich mogli już zauważyć, że Klara z wiekiem ma coraz więcej zajęć. Aż trudno zapamiętać cały jej harmonogram dnia. Jej mama ujawniła, że starsza córka chodzi na lekcje baletu, zajęcia karate oraz pływanie. W końcu bycie dzieckiem sportowców do czegoś zobowiązuje. Jednak rodzice dbają też nie tylko o sprawność fizyczną swoich pociech. Klara uczy się też trzech języków - angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Do tego gra na pianinie! Internauci już wielokrotnie pytali, czy to nie za duże obciążenie na tak małe dziecko. Niedawno Klara zaczęła też chodzić na lekcje tenisa. Anna Lewandowska sama przyznała, że nie chciałaby przenosić na swoje córki niespełnionych ambicji. Trenerka...

Lewandowska pokazała twarze córek
Instagram / annalewandowskahpba
Newsy
Anna Lewandowska pokazała całą twarz Klary, a Laura zrobiła pierwsze zdjęcie mamie!
Anna Lewandowska zaskoczyła zdjęciami z Klarą i Laurą. Tak dużo jeszcze nie pokazała, a fanki są oczarowane naturalnymi kadrami!

Anna Lewandowska opublikowała zaskakujące zdjęcie Klary i w końcu pokazała całą twarz dziewczynki. Co prawda, zarówno trenerka, jak i jej córka bawią się w domowe spa i mają nałożone maseczki, ale i tak widać, że starsza córka trenerki to cała mama. Z kolei Laura ma duszę artystki! Zobaczcie, jakie zdjęcia robi 2-latka... Anna Lewandowska zaskoczyła wspólnymi zdjęciami z córkami!  Anna Lewandowska od początku łączy macierzyństwo i pracę zawodową, ale już od dawna jej córki coraz częściej goszczą w mediach społecznościowych swojej znanej mamy. Ostatnio trenerka przedstawiła Klarę Lewandowską jako swoją następczynię , która nie obawiała się wystąpić na treningu przed tysiącami kobiet, a teraz żona Roberta Lewandowskiego zdradziła, że starsza córka coraz częściej ją naśladuje:  Pamiętacie czasy, gdy uwielbiałyście naśladować swoją mamę? U nas w ruch poszły już mamy buty, biżuteria a teraz glinki🙈…Z Klarą mamy wspólne Phlov👩‍❤️‍👩 Urocze zdjęcie Anny Lewandowskiej skomentowała jej przyjaciółka Paulina Krupińska, która przyznała, że już jako dziecko też uwielbiała takie zabawy. Z kolei inne fanki żartują, że niebawem Klara będzie pożyczała ubrania z szafy swojej mamy: Ja już byłam fanka pielęgnacji jak malutka dziewczynka i tak mi zostało:))) - napisała Paulina Krupińska Jeszcze chwila i będzie podbierać ciuchy🙈 Trenerka szczerze przyznała, że już się to zdarza i wygląda na to, że Klara Lewandowska oprócz pasji do sportu odziedziczy też miłość do mody. Czasem już przymierza 🙈         Wyświetl ten post na Instagramie                    ...

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary Lewandowskiej
Instagram / annalewandowskahpba
Newsy
Anna Lewandowska przypadkiem pokazała twarz Klary! Co za ujęcie!
Starsza córka Anny i Roberta Lewandowskich to cała mama? Trenerka w końcu pokazała Klarę Lewandowską!

Anna Lewandowska opublikowała nagranie, na którym pochwaliła się umiejętnościami pływackimi Klary Lewandowskiej. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, bo jak wiadomo Klara doskonale radzi sobie w wodzie, gdyby nie fakt, że starsza córka nagle się obróciła i na nagraniu widoczna jest twarz Klary Lewandowskiej. Anna Lewandowska tak dużo jeszcze nie pokazała. Czyżby nie ukrywała już twarzy Klary Lewandowskiej? Anna Lewandowska nie ukrywa już twarzy Klary Lewandowskiej!? Anna Lewandowska już od jakiegoś czasu stale przebywa razem z córkami w ich hiszpańskiej willi, podczas gdy Robert Lewandowski realizuje swoje zawodowe zobowiązania . Trenerka od czasu do czasu publikuje swoje kolejne letnie stylizacje i pokazuje, jak spędza czas razem z dziećmi. Ostatnio Annę Lewandowską w Hiszpanii odwiedziła Paulina Krupińska , a tymczasem gwiazda pochwaliła się umiejętnościami pływackimi starszej córki. Jak wiadomo Klara nie tylko dobrze pływa, jeździ już na rowerze, ale uczy się też grać na pianinie i ma lekcje kilku języków. Do niedawna Anna Lewandowska nie pokazywała w mediach społecznościowych twarzy swoich córek, ale wydaje się, że to się zmieniło. Co prawda trenerka nie publikuje postów, w których widać Klarę i Laurę, ale w relacjach na Instastory pozwala sobie na trochę więcej. Na nowym nagraniu znad basenu widać twarz Klary Lewandowskiej .  Zobacz także:  Hiszpańska prasa: Anna i Robert Lewandowscy rozpoczęli przeprowadzkę do Barcelony! Ann Lewandowska na kolejnych zdjęciach coraz odważniej pokazuje twarz Klary Lewandowskiej. Gwiazda nie ukrywa, że córki Roberta Lewandowskiego mają ze sobą świetny kontakt .  Ostatnio para nie kryła swojej radości po powrocie z Włoch, gdzie wzięli udział w pokazie Dolce&Gabanna. Anna i Robert Lewandowscy spędzili czas z córkami nad basenem w ich willi. ...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik