Anna Lewandowska w zielonym swetrze na Instagramie
Instagram

Anna Lewandowska na spotkaniu z... Agatą Dudą! Co trenerka robiła w Pałacu Prezydenckim?

Anna Lewandowska w zielonym swetrze na Instagramie
Instagram

Anna Lewandowska ogłosiła, że przyjeżdża na kilka dni do Polski. Trenerka napisała, że czeka ją intensywny czas, bo najpierw zjawi się w Pałacu Prezydenckim, gdzie jako Prezes Olimpiad Specjalnych spotka się z Agatą Dudą, a następnie będzie kręciła kolejną część swojego cyklu dla "Dzień dobry TVN". Jak wyglądało spotkanie Ani z Pierwszą Damą?

Anna Lewandowska na spotkaniu z Pierwszą Damą

Lewandowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z Agatą Dudą. Podczas spotkania Pierwsza Dama uhonorowała sportowców, którzy brali udział w Światowych Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Abu Dhabi. 

To dla nas wielki zaszczyt, że nasza Reprezentacja @olimpiadyspecjalnepolska, gościła dziś u Pani Prezydentowej. Dziękujemy za to piękne wyróżnienie, z którego jesteśmy bardzo dumni. I dziękujemy naszym zawodnikom - bohaterom Igrzysk🥇🥈🥉, którzy pokazali nam swoją siłę, energię i determinację! - napisała na Instagramie Anna Lewandowska. 

Polacy wrócili do kraju z 69 medalami, co jest wielkim sukcesem, dlatego Agata Duda postanowiła zaprosić ich do Pałacu Prezydenckiego i pogratulować zwycięstw. Ania jako Prezes Olimpiad Specjalnych była bardzo dumna! Jak trenerka wyglądała podczas spotkania w Pałacu? Zobaczcie zdjęcia!

Anna Lewandowska na spotkaniu z Agatą Dudą

Anna Lewandowska i Agata Duda w Pałacu Prezydenckim
Instagram

Wraz z Pierwszą Damą nagrodziła zwycięzców Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Abu Dhabi

Anna Lewandowska w białym garniturze w Pałacu Prezydenckim
Instagram

Ania była bardzo dumna ze sportowców!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To dla nas wielki zaszczyt, że nasza Reprezentacja @olimpiadyspecjalnepolska , gościła dziś u Pani Prezydentowej. Dziękujemy za to piękne wyróżnienie, z którego jesteśmy bardzo dumni. I dziękujemy naszym zawodnikom - bohaterom Igrzysk🥇🥈🥉, którzy pokazali nam swoją siłę, energię i determinację! _______________________ It was a great honor for us that our Special Olympics Team Poland met the First Lady today. Thank you for this beautiful distinction, which we are very proud of. Thank you to our athletes - the heroes🥇🥈🥉! They showed us their strength, energy and determination! @worldgamesad @olimpiadyspecjalnepolska #poland #warsaw #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Zobacz także: Ania Lewandowska wrzuca zdjęcie z ciążowym brzuszkiem i zapowiada niespodziankę!

Więcej na temat Anna Lewandowska Agata Duda
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13