Anna Lewandowska przytula Klarę
East News

Anna Lewandowska na siłowni z córką. Pod zdjęciem awantura o ukrywanie twarzy Klary!

Anna Lewandowska przytula Klarę
East News

Anna Lewandowska często publikuje zdjęcia z córką. Zabiera ją ze sobą w podróże, na siłownie, a ostatnio Klara Lewandowska wystąpiła nawet w roli "trenerki", naśladując zachowanie mamy na obozie treningowym Ani w Dojo Stara Wieś. Teraz znów gwiazda pokazała zdjęcie z dziewczynką z siłowni z racji rozpoczęcia szkoły i poruszyła temat zdrowych przekąsek dla dzieci. Standardowo jednak to Klara skradła całe zdjęcie. Dziewczynka jest naprawdę urocza, a ta fryzura... Sami spójrzcie!

Fryzura Klary Lewandowskiej

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z Klarą na sali treningowej i poinformowała, że na jej blogu czekają już nowe przepisy na smaczne potrawy dla dzieci idealne do szkoły. Dodała też kilka słów o kompletowaniu wyprawki. Jednak największym zainteresowaniem cieszy się postać małej Klary. Dziewczynka w dwóch kucykach wygląda uroczo. A pod zdjęciem znów pojawiły się krytyczne komentarze, że Anna Lewandowska nie pokazuje twarzy Klary. Internauci zarzucają trenerce nawet to, że wstydzi się córki:

Masakra z tym dzieckiem ciagle tylem!!!wstydzisz sie corki???? - napisała jedna z obserwatorek. 

Na tym nie koniec! Inni wprost piszą, że przecież ktoś inny może zrobić zdjęcie dziewczynce i je udostępnić w Internecie:

To jest dziwne..na zdjęciach nie pokazujecie twarzy Klary bo chcecie uszanować swoją prywatność. Ale przecież na takim obozie wszyscy widzą jej buźkę 🤔 i gdzieś na kogoś zdjęcie może się wkraść 🤔 więc w końcu prywatność czy nie ?... - dodaje kolejna Internautka.

Fanki trenerki bronią jej decyzji, podkreślając, że Anna Lewandowska po prostu dba o prywatność i bezpieczeństwo dziecka:

jest po prostu rozsądnym rodzicem... - odpowiadają na zarzuty hejterów.

Dodają też, że uczestniczy obozów pewnie wiedzą, żeby nie upubliczniać wizerunku Klary i tłumaczą, że dziecko przecież nie jest osobą publiczną. Okazuje się jednak, że twarz Klary nie jest zakrywana na niemieckich portalach:

chodzi o to, że dopóki nie pokazują twarzy w mediach to Klara nie jest osobą publiczną i każda gazeta/portal musi również zasłaniać jej twarz. Gdyby na to pozwolili to jej buzia byłaby wszędzie. I to rozumiem, natomiast nie rozumiem dlaczego w Polsce nie można upubliczniać wizerunku Klary a w Niemczech zdjęcia z widoczną twarzą są dostępne. Pomimo ukrywania twarzy można bez problemu znaleźć w necie jak wygląda Klara.

Pokazywanie wizerunku dziecka to decyzja rodziców. Lewandowscy zdecydowali, że nie pokazują twarzy Klary i nie uginają się pod presją internautów. Brawo za konsekwencję! A to nowe zdjęcie dziewczynki...

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wyprawkowy zawrót głowy👣! A to oznacza, że część naszych maluchów będzie zaczynać swoją przygodę ze żłobkiem, przedszkolem, a Ci starsi ze szkołą. To ważny czas dla dzieci.🙌 A może wspólne kompletowanie wyprawki🍱? Co przygotowujecie? Co jest waszym MUST HAVE? To mała rzecz, a przynosi niesamowicie dużo frajdy - wybieranie zeszytów, ołówków, gumek czy linijek. Do tego wymyślanie pomysłów na drugie śniadanie, które schowamy do lunchboxa! WIECIE, ŻE TO LUBIE NAJBARDZIEJ 😁 PRZEPISY JUŻ NA ▶️ WWW.BABYBYANN.COM Zobaczcie co na wrześniową przygodę przygotowaliśmy dla Was w sklepie @babybyann👣 #annalewandowska #baby #healthyplanbyann #babybyAnn

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

 

Kucyki to zdecydowanie ulubiona fryzura Anny Lewandowskiej. Klara nosi je najczęściej:

Klara Lewandowska na obozie treningowym swojej mamy
Instagram

Klara Lewandowska czyta książeczkę
Instagram

 

Przeładuj

Viki Gabor najnowszy klip kręciła w USA! "Był czad"

zobacz 03:37