Anna Lewandowska w białym t-shircie
Instagram

Anna Lewandowska znów pod palmami, tym razem służbowo! "Spotkanie zawodowe w słońcu"

Anna Lewandowska w białym t-shircie
Instagram

Anna Lewandowska opublikowała w relacji na Instastory zdjęcia z egzotycznego wyjazdu. Tym razem jednak gwiazda nie wyjechała na wakacje. Święta Wielkanocne trenerka razem z rodziną spędziła w gronie najbliższych, a z pozostałymi członkami rodziny połączyli się online z racji obowiązujących obostrzeń. Teraz Anna Lewandowska zdecydowała się na wyjazd i szybko wytłumaczyła się, że chodzi o obowiązki zawodowe!  W ten sposób chciała uniknąć krytycznych komentarzy?

Anna Lewandowska na egzotycznych wakacjach? 

Egzotyczne wakacje gwiazd budzą w sieci mnóstwo kontrowersji. W ostatnim czasie za relacje z urlopu za granicą zostały mocno skrytykowane Małgorzata Socha, Katarzyna Cichopek, Julia Wieniawa czy Joanna Moro. Internauci zarzucają znanym osobom, że kiedy wybuchła pandemia namawiały do przestrzegania obostrzeń i pozostania w domu, a teraz latają po świecie i nie obawiają się wirusa. Niektóre z nich odpossswiadają wprost na te zarzuty, jak Julia Wieniawa:

każdy ma prawo wyjechać. Kup sobie bilet i leć :) zrobiliśmy testy, jesteśmy „czyści”, wiec możemy sobie pojechać na wakacje. Nie widzę w tym żadnego problemu. Tam gdzie trzeba to nosimy maski. A tam gdzie nie trzeba to ściągamy, bo się udusić można w tym. Przecież to chyba zrozumiałe i ludzkie. Poza tym my już przeszliśmy covid 🙋🏻‍♀️ pozdrawiam - odpowiedziała Wieniawa. 

Teraz to Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z palmami i od razu wytłumaczyła, że chodzi o wyjazd służowy. Zapewne gwiazda realizuje kolejny projekt lub przygotowuje się do sesji reklamowej. 

Spotkanie zawodowe w słońcu - napisała na Instagramie Anna Lewandowska.

Trzeba przyznać, że scenaria robi wrażenie, ale nie sposób nie zauważyć stylizacji gwiazdy. Nawet w sportowym wydaniu Anna Lewandowska wygląda obłędnie. 

Tylko spójrzcie na te pełne słońca zdjęcia! 

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała minimalistyczny pokój Klary. Jest przestrzennie i nie ma zbyt wielu zabawek! 

Anna Lewandowska na wakacjach
Instagram

Anna Lewandowska przygotowuje się do kolejnych projektów. Trenerka zapowiada też nowe letnie wyzwanie dla swoich fanek. 

Anna  Lewandowska
Instagram

 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48