Anna Lewandowska pochwaliła się nowym zdjęciem, na którym pozuje w bikini. Najpopularniejsza trenerka w Polsce zaledwie trzy miesiące temu została mamą, a już teraz może się poszczycić idealnie płaskim brzuszkiem. Jak to możliwe? Lewandowska od dziecka uprawiała sport, jej miłością było głównie karate. Teraz to zamiłowanie do aktywności procentuje - Ania bardzo szybko wróciła do formy sprzed ciąży. Lewandowska pokazuje, że praca nad swoim ciałem i regularność jest często ważniejsza od dobrych genów.

Reklama

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy pokazali zdjęcia z wakacji. Zobaczcie, jak wypoczywają!

Co więcej, Anna Lewandowska dwa tygodnie temu rozpoczęła nowe treningowe wyzwanie, które przynosi efekty. Ania trenuje razem z Robertem Lewandowskim, co ich dodatkowo motywuje.

Zobacz także: Lewandowska, Sienkiewicz, Boruc... Te gwiazdy pokazały swoje brzuchy szybko po porodzie!

Tak Anna Lewandowska wygląda trzy miesiące po porodzie. Jej figura już niemal wróciła do tego, co było przed ciążą. My mówimy: WOW!

To naprawdę imponujące. Tak Anna Lewandowska wyglądała w ostatnich miesiącach ciąży z Laurą.

Instagram

A tak wyglądała w ciąży, a następnie zaledwie 17 (!) dni po porodzie. To naprawdę niesamowite.

Długo zastanawiałam się nad wrzuceniem tak osobistego posta... ale chciałabym nim przekonać każdego, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, do tego, jak ogromne znaczenie ma aktywność fizyczna przed i w trakcie ciąży. Mam nadzieje, że mi się to udało. Ciało kobiety może wiele! ... i niesamowite jest to, że w naszych ciałach rozwijają się takie cuda - napisała wówczas Ania Lewandowska.

Lewandowska, Sienkiewicz, Boruc... Te gwiazdy pokazały swoje ...
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama