Anna Lewandowska Martyna Wojciechowska, Anna Lewandowska Martyna Wojciechowska, Anna Lewandowska Anna Lewandowska w "Dzień Dobry TVN" Anna Lewandowska w "Dzień Dobry TVN"
Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska
1/5
Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska jest wielką inspiracją dla wielu Polek. Trenerka codziennie pracuje nad tym, by motywować kobiety do dbania o zdrowie, publikując w internecie przykładowe zestawy ćwiczeń, przepisy kulinarne oraz porady, jak dbać o siebie. Ania zyskała sobie tym spore rzesze fanów. Okazuje się jednak, że nawet taka postać jak Anna Lewandowska ma swoich idoli. Żona Roberta Lewandowskiego w niedzielę była gościem programu "Dzień dobry TVN". Za kulisami spotkała się ze znaną dziennikarką i zdradziła, że... ta osoba bardzo ją inspiruje!

 

Zobacz też: "Nie będę jej zmuszać, ale..." Kim Klara zostanie w przyszłości? Ania Lewandowska zdradziła wszystko w "DD TVN"!

 

O kogo chodzi? Sprawdźcie na następnej stronie!

 

Polecamy: Ulubiona zabawka Klary Lewandowskiej kosztuje 90 złotych! Bez niej nigdzie się nie rusza! Co to? ;)

2/5
Martyna Wojciechowska, Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska za kulisami spotkała się z Martyną Wojciechowską, która również była gościem porannego programu TVN. Obie panie nagrały krótki filmik na Instagram, w którym Ania wyznała, że dziennikarka i podróżniczka jest dla niej wzorem.

- Dzisiaj zapytano mnie, kto jest moją inspiracją. Między innymi właśnie ta kobieta - powiedziała na nagraniu Anna Lewandowska.

Jak zareagowała na te słowa Martyna Wojciechowska? Sprawdź na następnej stronie!

3/5
Martyna Wojciechowska, Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Martyna Wojciechowska nie kryła zaskoczenia tymi słowami!

- Naprawdę?! Powiedziałaś tak? - zapytała ze zdziwieniem dziennikarka.

Anna Lewandowska potwierdziła swoje słowa, a następnie zamieściła w mediach społecznościowych wpis poświęcony dziennikarce. 

4/5
Anna Lewandowska w "Dzień Dobry TVN"

- Na swojej drodze spotykam wiele wspaniałych i inspirujących osób, z różnych dziedzin ze świata sportu, ze świata sztuki, ze świata nauki, biznesu i podróży. Ludzi żyjących z PASJĄ! @martyna.world jest jedną z nich - niezwykła osobistość, mama, kobieta biznesu, kobieta z inspiracjami, kobieta sukcesu. Otaczajmy się pozytywnymi ludźmi - napisała Anna Lewandowska.

5/5
Anna Lewandowska w "Dzień Dobry TVN"

A Was kto bardziej inspiruje? Ania czy Martyna?